Προς το περιεχόμενο

video απο προσφατη μας προβα - Sunday School


matawan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Πολύ ωραίο είναι! Και το video και τα tracks. Μου έβγαλε μια πολύ…….."Προξένου Κορομηλά" Φάση! Και μόνο για αυτό 10!  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

σας ευχαριστω που κανατε τον κοπο να το ακουσετε αγαπητοι. σε γενικες γραμμες να πω πως ουτως η αλλως ειναι πολυ νωρις ακομη μιας και δεν εχουμε πολυ καιρο που παιζουμε μαζι, επισης να πω οτι μας αρεσει αυτο το κονσεπτ χωρις μπασο ντραμς, αλλα με ντραμ μασιν και μαλλον αυτο θελουμε να διερευνησουμε περισσοτερο. το βιντεο ειναι προχειροκομμενο κτλ κτλ απο εμενα , οποτε οι κυριες δε φερουν καμια ευθυνη για την οποια μαυριλα :)

 

Δεκτές οι επιθυμίες των καλλιτεχνών και αξιοσέβαστες ,αλλά για σκέψου και το φουκαρά τον ακροατή να σας δει επί σκηνής :)

Δε λέει ρε αδελφέ ,όσο καλό και αν ακούγεται το ηχητικό αποτέλεσμα τώρα στο οβίδεο ,τόσο άνισο θα είναι στη πράξη και οπτικά και ηχητικά ,για μένα τουλάχιστον .

Έτυχε πριν από χρόνια να πάω σε μια ''συναυλία '' αντίστοιχου σχήματος και το σκυλομετάνοιωσα .Διαφορετικά ακούγονται τα τύμπανα και το μπάσσο ζωντανά και διαφορετικά τα σαμπλερ και τα ριδμ μποξ ,για μένα στα αυτιά μου και στα μάτια μου ,ήταν μια πλήρης απογοήτευση .

Στη τελική καλός είναι και ένας ντι τζέι να μας βάζει μουσικούλα και να πορευόμαστε  ;D

Μη νομίζεις κι εγώ τα ίδια χρονικά προβλήματα με σένα έχω και χειρότερα λόγω και ηλικίας  :D, αλλά με τπτ δεν αλλάζω την αίσθηση μιας πραγματικής μπάντας ,από 2-3 κουτάκια συνεργάτες ...........εξαιρείται ο Μαραθώνας ,καθότι πέφτει μακριά από τα εγκόσμια  ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο είναι! Και το video και τα tracks. Μου έβγαλε μια πολύ…….."Προξένου Κορομηλά" Φάση! Και μόνο για αυτό 10!  8)

 

Έχει ακόμα η Προξένου Κορομηλά μπαρ σαν το μπερλίν ρε καρντάση?  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Έχει ακόμα η Προξένου Κορομηλά μπαρ σαν το μπερλίν ρε καρντάση?  ;D

Ναι ρε , το Berlin υπάρχει ακόμα. Εγώ βέβαια δεν πάω (πια) γιατί είμαι μεγαλο Δικηγόρος  :P :P :P :P  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε , το Berlin υπάρχει ακόμα. Εγώ βέβαια δεν πάω (πια) γιατί είμαι μεγαλο Δικηγόρος  :P :P :P :P  ;D ;D ;D

Άστα ρε φίλε ,αυτά ήταν χαμαιτυπία ,αλλά θα μου πεις εκεί ψαρεύεις πελατεία  ;D ;D

Πάει κι αυτό το θέμα το μαμήσαμε  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε γενικες γραμμες να πω πως ουτως η αλλως ειναι πολυ νωρις ακομη μιας και δεν εχουμε πολυ καιρο που παιζουμε μαζι, επισης να πω οτι μας αρεσει αυτο το κονσεπτ χωρις μπασο ντραμς, αλλα με ντραμ μασιν και μαλλον αυτο θελουμε να διερευνησουμε περισσοτερο.

πολύ ατμοσφαιρικό...

υπάρχουν σκέψεις, για να παίξετε ζωντανά στο μέλλον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ ατμοσφαιρικό...

υπάρχουν σκέψεις, για να παίξετε ζωντανά στο μέλλον;

 

εχει ηδη γινει ενα λαιβ στην αθηνα. μαλιστα δυο συμφορουμιτες ηταν παροντες. και τωρα μαλλον για θεσσαλονικη καποια στιγμη, στο αμεσο μελλον.

 

Δεκτές οι επιθυμίες των καλλιτεχνών και αξιοσέβαστες ,αλλά για σκέψου και το φουκαρά τον ακροατή να σας δει επί σκηνής :)

Δε λέει ρε αδελφέ ,όσο καλό και αν ακούγεται το ηχητικό αποτέλεσμα τώρα στο οβίδεο ,τόσο άνισο θα είναι στη πράξη και οπτικά και ηχητικά ,για μένα τουλάχιστον .

Έτυχε πριν από χρόνια να πάω σε μια ''συναυλία '' αντίστοιχου σχήματος και το σκυλομετάνοιωσα .Διαφορετικά ακούγονται τα τύμπανα και το μπάσσο ζωντανά και διαφορετικά τα σαμπλερ και τα ριδμ μποξ ,για μένα στα αυτιά μου και στα μάτια μου ,ήταν μια πλήρης απογοήτευση .

Στη τελική καλός είναι και ένας ντι τζέι να μας βάζει μουσικούλα και να πορευόμαστε  ;D

Μη νομίζεις κι εγώ τα ίδια χρονικά προβλήματα με σένα έχω και χειρότερα λόγω και ηλικίας  :D, αλλά με τπτ δεν αλλάζω την αίσθηση μιας πραγματικής μπάντας ,από 2-3 κουτάκια συνεργάτες ...........εξαιρείται ο Μαραθώνας ,καθότι πέφτει μακριά από τα εγκόσμια  ;D ;D

 

αγαπητε, καταλαβαινω τους προβληματισμους σου και δεχομαι ολες σου τις σκεψεις, απλα να αναφερω, οτι μας αρεσει, οτι θελουμε αυτο να ειναι κομματι του ηχου μας, δεν ειναι λυση αναγκης αλλα συνειδητη επιλογη. μαλιστα , τα ντραμ μασινς που χρησιμοποιουμε ειναι αρκετα ιδιαιτερα. απο και και περα και ο δυο μας παιζουμε / εχουμε παιξει σε πληρεις μπαντες, αυτο ειναι και μια μορφη αποσυμφορησης...

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο είναι! Και το video και τα tracks. Μου έβγαλε μια πολύ…….."Προξένου Κορομηλά" Φάση! Και μόνο για αυτό 10!  8)

 

merci beaucoup αγαπητε. εχουν περασει , πληροφοριακα, ανεπιστρεπτι οι ενδοξες εποχες της πρ. κορομηλα , berlin, lucky luke κλπ ειναι , δυστυχως , σκιες των παλιων καλων τους εαυτων.

 

Εμένα μου άρεσε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ πάντως (ειδικά το τελευταίο κομμάτι) και θα πολύ θα ήθελα να σας δω live!

ευχαριστουμε πολυ ηλια! πεταγεσαι θεσσαλονικη για το επομενο ? :)

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει ηδη γινει ενα λαιβ στην αθηνα. μαλιστα δυο συμφορουμιτες ηταν παροντες. και τωρα μαλλον για θεσσαλονικη καποια στιγμη, στο αμεσο μελλον.

 

Για Θεσσαλονίκη μιλούσα και εγώ.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου