Προς το περιεχόμενο

Custom Keyboards????


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σε ολους.

 

Εχει παρει κανενος το ματι τπτ site με custom πληκτρα (απο πλαστικά μεχρι κλαβιε). Βασικα εχω σπιτι το παλιο μου πλήκτρο (ενα Fatar) το ποιο εχει ψιλοχαλασει και σκεφτομουνα αφου εχω το κλαβιες καθως και τα τσιπακια που υπαρχουν απο κατω, μηπως κανω καμια custom-ια (ετσι για να περασει η ωρα το καλοκαιρί).

 

Μπορει κανενας να βοηθησει;

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψιλοχαλασει

 

Καλημέρα μάστορα. Όταν λες ψιλοχαλάσει; :roll:

 

Εχουν φυγει κατι βιδες απο μεσα (απο την κακομεταχειριση) και το κλαβιες κουνιεται πανω κατω οταν παιζεις, αλλα παιζει ακομα.

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα εν παιζει να φοβάσε... θελει υπομονή να κατσεις να φτιάξεις πλήκτρα. Σιγουρα υπαρχει αυτο που ζητας. Εγω δεν εχω υπομονη.. τα πηγαινω στην αντιπροσοπια και ειμαστε οκ... :wink:

Ο ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ LARRY!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα εν παιζει να φοβάσε... θελει υπομονή να κατσεις να φτιάξεις πλήκτρα. Σιγουρα υπαρχει αυτο που ζητας. Εγω δεν εχω υπομονη.. τα πηγαινω στην αντιπροσοπια και ειμαστε οκ... :wink:

 

Tα πηγα στην αντιπροσωπεια και μου ειπαν οτι η επισκευη κοστιζει 250 ευρω....εγω αγορασα καινουριο με 200....Το θεμα ειναι οτι αφου το εσωτερικο δουλευει ελεγα να το βγαλω και να φτιαξω δικο μου "περιβλημα".

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και συ να το φτιαξεις, θα κοστίσει πάντως... :roll: Ποσο "παλιο" ειναι? Παιζει να μη βρεις ανταλακτικα. Αλλα αφου σου ειπαν οτι φτιάχνετε μαλλον θα βρεις.(εκτος ν δεν χρισιμοποιουν τα official ανταλακτικα) Εγω έχω ενα yamaha toy 98'. Εχει σπασει ενα πλήκτρο αλλα δε βρισκω ανταλακτικο. Χάλια ήχος αλλα εχει συναισθηματικη αξία. :wink:

Ο ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ LARRY!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου