Προς το περιεχόμενο

Ατυχήματα (μακαβριο)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλοκαίρι , ζεστές βραδιές, αντέ τα συνθεσαίζερ έχουν την τιμητική τους, τι πιο καλύτερο απο τα να πάρεις μετά τις 10 το βραδάκι, το συνθεσαίζερ σου δικάβαλο με το κοριτσάκι σου και να κάνετε μια ρομαντική βόλτα στα μπαράκια της Αθήνας.

 

Τέτοιες βραδιές καβαλάω το triton 61le μου και κατεβαίνω τη συγγρού, το πλαγιάζω στην στροφή του ιππόδρομου και το παρκάρω έξω από το iguana στο μικρολίμανο, και το θαυμάζω απο μακριά πίνοντας το space μου και κάνω όνειρα με την καλή μου........ μωρό μου, κάνε υπομονή να πάρω το triton extreme 88 που πάει καλύτερα στην εθνική , θα το φορτώνουμε και θα ταξιδεύουμε, θα γυρίσουμε την ευρώπη

 

Παλιά έτραχα, τωρα όμως φοβάμαι, είμαι πολύ προσεκτικός. Παλία τι μ@#$%^ειες κάναμε με τα συνθια μας, πόσα παλλικάρια έχασαν την ζωή τους τσάμπα, αλλά σου λένε κάποιοι φταίνε τα synth.

 

Προχθες ένα παλικάρι κατέβαινε την Καβάλας με ένα kurzweil k2661 , έτρεχε δεν λέω και του πετάγεται ένα αυτοκίνητο που έκανε αναστροφή και καρφώθηκε πάνω του. Έμεινε στον τόπο ο πληκτράς ο κακομοίρης,

 

Κατι leadakia (nord) που τα πάνε λαμπάδα στην βούτα τελικιασμένα, δεν φοβούνται. Τέτοια καθαρόαιμα κανονικά δεν έπρεπε να βγάζουν πινακίδες.

 

Μετά πολλοί ξεκινάνε λάθος. Ρε φίλε πώς παίρνεις κατευθείαν το motif? Πάρε κανά μικρότερο πρώτα, κανα technics κανα psr , καμια clavinova να μάθεις πρώτα λιγο καιρό και μετά ανέβα κυβικά. Τα μεγάλα synth είναι επικίνδυνα για αρχάριο.

 

Και να σας πώ, και εγώ τώρα θα πάρω κανα drum. αλλάζουν οι ανάγκες κακα τα ψέματα. Δεν είναι τελικά πόσο προσεκτικός είσαι εσύ αλλά πόσο σέβονται τα συνθ στο δρόμο οι άλλοι.

 

Βλέπεις αν τρακάρεις με drum το πολύ πολύ θα φάς κατα πιατίνι, θα σπάσει κανα tom θα φύγει καμια μπαγκέτα, ενώ με το synth θα φάς στάνταρ καταγμα στο ΄χερι, στο πόδι, και με μια απλή κρούση μπορεί να μείνεις στον τόπο, άσε που όλοι αμα παίζουμε δεν φοράμε πάντα κράνος.

 

στην ευρώπη π.χ. γερμανία που να τολμήσεις να πας με συνθεσίζερ χωρίς κράνος, μπότες και στολή και εσυ και ο συνοδηγός, θα σε μαζέψουν

 

το καψα, δεν είμαι καλά , όχι άλλες πρόβες, όχι αλλη δουλειά!!!!!!!!!!! Παραλία γρήγορα όσο υπάρχει ακόμα λογική !!!!!!!!

:evil: :cry: 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μακάβριο.. :lol: Εσύ έκανες την Korg Kawasaki τη Kurzweill Suzuki και τη Yamaha εντάξει αυτή την άφησες Yamaha και πήρες τους δρόμους τρέχοντας ανεξέλενκτα... μήπως να το γυρίσουμε στο κλαρίνο και στα παραδοσιακά μουσικά όργανα.. δεν είχαν πολλά ατυχήματα τότε.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοκαίρι ' date=' ζεστές βραδιές, αντέ τα συνθεσαίζερ έχουν την τιμητική τους, τι πιο καλύτερο απο τα να πάρεις μετά τις 10 το βραδάκι, το συνθεσαίζερ σου δικάβαλο με το κοριτσάκι σου και να κάνετε μια ρομαντική βόλτα στα μπαράκια της Αθήνας.

 

Τέτοιες βραδιές καβαλάω το triton 61le μου και κατεβαίνω τη συγγρού, το πλαγιάζω στην στροφή του ιππόδρομου και το παρκάρω έξω από το iguana στο μικρολίμανο, και το θαυμάζω απο μακριά πίνοντας το space μου και κάνω όνειρα με την καλή μου........ μωρό μου, κάνε υπομονή να πάρω το triton extreme 88 που πάει καλύτερα στην εθνική , θα το φορτώνουμε και θα ταξιδεύουμε, θα γυρίσουμε την ευρώπη

 

Παλιά έτραχα, τωρα όμως φοβάμαι, είμαι πολύ προσεκτικός. Παλία τι μ@#$%^ειες κάναμε με τα συνθια μας, πόσα παλλικάρια έχασαν την ζωή τους τσάμπα, αλλά σου λένε κάποιοι φταίνε τα synth.

 

Προχθες ένα παλικάρι κατέβαινε την Καβάλας με ένα kurzweil k2661 , έτρεχε δεν λέω και του πετάγεται ένα αυτοκίνητο που έκανε αναστροφή και καρφώθηκε πάνω του. Έμεινε στον τόπο ο πληκτράς ο κακομοίρης,

 

Κατι leadakia (nord) που τα πάνε λαμπάδα στην βούτα τελικιασμένα, δεν φοβούνται. Τέτοια καθαρόαιμα κανονικά δεν έπρεπε να βγάζουν πινακίδες.

 

Μετά πολλοί ξεκινάνε λάθος. Ρε φίλε πώς παίρνεις κατευθείαν το motif? Πάρε κανά μικρότερο πρώτα, κανα technics κανα psr , καμια clavinova να μάθεις πρώτα λιγο καιρό και μετά ανέβα κυβικά. Τα μεγάλα synth είναι επικίνδυνα για αρχάριο.

 

Και να σας πώ, και εγώ τώρα θα πάρω κανα drum. αλλάζουν οι ανάγκες κακα τα ψέματα. Δεν είναι τελικά πόσο προσεκτικός είσαι εσύ αλλά πόσο σέβονται τα συνθ στο δρόμο οι άλλοι.

 

Βλέπεις αν τρακάρεις με drum το πολύ πολύ θα φάς κατα πιατίνι, θα σπάσει κανα tom θα φύγει καμια μπαγκέτα, ενώ με το synth θα φάς στάνταρ καταγμα στο ΄χερι, στο πόδι, και με μια απλή κρούση μπορεί να μείνεις στον τόπο, άσε που όλοι αμα παίζουμε δεν φοράμε πάντα κράνος.

 

στην ευρώπη π.χ. γερμανία που να τολμήσεις να πας με συνθεσίζερ χωρίς κράνος, μπότες και στολή και εσυ και ο συνοδηγός, θα σε μαζέψουν

[/quote']

10000 τεμενάδες.......... :lol: :lol: :lol: :lol:

Με συγκίνησες :cry: :lol:

www.myspace.com/pogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απ'αυτο σκεφτομαι να πουλησω το 2661 κυβικα Kurzwiki μου και το 5000 κυβικα Kawaki μου και να παρω καμια μελοντικα. Εκτος του οτι δεν θα εχω μεγαλο κινδυνο να τρακαρω, δεν θα εχω και πρβλημα με τις κλοπες.

Πω πω σκεφτομουνα να παρω και Μoogrley Davidson. Mακρια, μακρια .... :P

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ta Korg εχουν καλύτερα μοτέρ, αλλά στα περιφερειακά, π.χ . pitchbend πάσχουν.

 

Τα Yamaha είναι σκυλια :lol:

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου