Προς το περιεχόμενο

¶κυροι τελικά οι Stones


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχως..... :cry:

 

Ε ετσι κι αλλιως μας χρειαζοταν ενα ταξιδακι.... Περνανε απο κοντα μας..... :wink:

 

Αντε να δουμε τι θα γινει τωρα με τα υπολοιπα μεγαλα live της didi.... :roll:

 

Τα εξοδα για μερικα απο αυτα θα εβγαιναν απο τους Stones....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ζητησετε και τον τοκο στην επιστροφη του αντιτιμου. Ακου εκει μετα τις 5 αυγουστου. Ρε τι εξυπνοι ειναι αυτοι, τοκιζουν το χρημα αβερτα πριν το επιστρεψουν.

 

Τωρα μην κατσω να κανω υπολ. βαριεμαι αλλα μιλαμε για πολυ χοντρα νουμερα αν υπολογισεις ποσες συναυλιες ακυρωθηκαν φετος.

 

Μου φαινεται οτι ενα χωραφι που εχω κοντα στα κιουρκα (μαλακασα μερια) θα το κανω και εγω ΤΕΡΑ "ΒΑΜΠΑΙΡ" να ρουφαμε και εμεις τιποτα.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ζητησετε και τον τοκο στην επιστροφη του αντιτιμου. Ακου εκει μετα τις 5 αυγουστου. Ρε τι εξυπνοι ειναι αυτοι' date=' τοκιζουν το χρημα αβερτα πριν το επιστρεψουν.

 

Τωρα μην κατσω να κανω υπολ. βαριεμαι αλλα μιλαμε για πολυ χοντρα νουμερα αν υπολογισεις ποσες συναυλιες ακυρωθηκαν φετος.

 

Μου φαινεται οτι ενα χωραφι που εχω κοντα στα κιουρκα (μαλακασα μερια) θα το κανω και εγω ΤΕΡΑ "ΒΑΜΠΑΙΡ" να ρουφαμε και εμεις τιποτα.........[/quote']

 

 

Έχεις απόλυτο δίκιο... Τους δανείζουμε άτοκα κανονικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου