Προς το περιεχόμενο

Peavy??? που Peavy????


kostasbat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπέρα παιδιά!!!Ψάχνω στο νετ να δω ποιος φέρνει τον peavy classic 30 να πάω να τον δοκιμάσω αλλά δε βρήκα τιποτα..βρηκα μάλλον ένα μαγαζί (telesound)που έλεγε ότι φέρνει peavy και στο τηλ που τον πήρα μου πε οτι αυτοι (οι classic) δεν έρχονται Ελλάδα...

Έχετε ιδέα που μπορώ να τον βρω γιατι δε νομιζω να μη τον έχει κανένα κατάστημα στην Αθήνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπέρα παιδιά!!!Ψάχνω στο νετ να δω ποιος φέρνει τον peavy classic 30 να πάω να τον δοκιμάσω αλλά δε βρήκα τιποτα..βρηκα μάλλον ένα μαγαζί (telesound)που έλεγε ότι φέρνει peavy και στο τηλ που τον πήρα μου πε οτι αυτοι (οι classic) δεν έρχονται Ελλάδα...

Έχετε ιδέα που μπορώ να τον βρω γιατι δε νομιζω να μη τον έχει κανένα κατάστημα στην Αθήνα...

 

guitar store εξαρχεια παρε τηλ. ομως πρωτα ισως σε διαφωτισουν και καλυτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ρωτησει κι εγω για classic 30 στο guitar store και μου ειπαν οτι δεν παιζει να τον φερουν γενικα.Δεν ξερω αν τωρα εχει αλλαξει αυτο...εγω παντως τελικα πηρα blues junior.

Πιο πιθανο να τον πετυχεις εδω σε καμια αγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toυς πήρα αλλά μόνο κατοπιν παραγγελείας τον φέρνουν...το θέμα είναι ότι εγώ ψάχνω καπου να τον δοκιμάσω...δε μπορώ να τον αγοράσω ετσι χωρις να τον ακουσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω εναν Peavey Classic 30. Αν εχεις ορεξη ελα να τον ακουσεις κατοπιν συνεννοησης.

Ειναι ομως το παλιο μοντελο made in USA (με οτι κι αν αυτο συνεπαγεται)

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου