Προς το περιεχόμενο

Fender Roc Pro 1000 γνωμες!


iconn6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις τελευταιες μερες  εχω προβληματιστει με την αγορα ενος λαμπατου οχι και πολυ μικρου ενυσχητη!

Ειδα μια αγγελια για αυτον τον ενυσχητη στα 200 περιπου ευρω σε παρα πολυ κατασταση και σκεφτομε τωρα..

Αξιζει αυτος ο ενυσχητης?Ειναι αρκετα δυνατος για να παιξει σε live και εκτος απο αυτο..ειναι αξιοπιστος ειδικα για την χρηση του πολυ πιο γκαζιαρικων κομματιων αν και fender?θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια σας!ευχαριστω =Δ :D

Εκτος απο αυτο..ποιον λαμπατο ενυσχητη θα μου προτεινατε για την δουλεια που τον θελω

να ειναι ικανος για live αξιοπιστος και αρκετα "γκαζιαρικος" και φυσικα η τιμη του να μην κειμενετε πολυ πανω των 200 ευρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δυνατός είναι για Live.

Παρ’ όλα αυτά εμένα προσωπικά ΔΕΝ μου άρεσε καθόλου.

Υποτίθεται ότι είναι και υβριδικός (λάμπα στην προ ενίσχυση).

Είναι ο χειρότερος fender ενισχυτής που έχω παίξει.

Δεν θέλω να σε επηρεάσω , αλλά ΔΕΝ! ;D

Από την άλλη γούστα είναι αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις τελευταιες μερες  εχω προβληματιστει με την αγορα ενος λαμπατου οχι και πολυ μικρου ενυσχητη!

Ειδα μια αγγελια για αυτον τον ενυσχητη στα 200 περιπου ευρω σε παρα πολυ κατασταση και σκεφτομε τωρα..

Αξιζει αυτος ο ενυσχητης?Ειναι αρκετα δυνατος για να παιξει σε live και εκτος απο αυτο..ειναι αξιοπιστος ειδικα για την χρηση του πολυ πιο γκαζιαρικων κομματιων αν και fender?θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια σας!ευχαριστω =Δ :D

Εκτος απο αυτο..ποιον λαμπατο ενυσχητη θα μου προτεινατε για την δουλεια που τον θελω

να ειναι ικανος για live αξιοπιστος και αρκετα "γκαζιαρικος" και φυσικα η τιμη του να μην κειμενετε πολυ πανω των 200 ευρω!

Eγώ από την άλλη, έχω προβληματιστεί με τα ελληνικά σου. Αυτά θέλουν ΕΝΙΣΧΥΣΗ. >:(

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ από την άλλη, έχω προβληματιστεί με τα ελληνικά σου. Αυτά θέλουν ΕΝΙΣΧΥΣΗ. >:(

ε καλα,εχουμε δει κ ποιο τραγικα...!

 

Νομιζω πως σε αυτη τη τιμη πανω κατω θα παιξεις σε Bugera ή και

 

http://www.thomann.de/gr/vht_special_6_combo_ultra.htm

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ από την άλλη, έχω προβληματιστεί με τα ελληνικά σου. Αυτά θέλουν ΕΝΙΣΧΥΣΗ. >:(

 

Προβληματισου οσο θες φιλε μου  ;D ;D ;D αλλα εδω δεν ειναι αυτο το θεμα μας

Αν ειναι ανοιξε νεο θεμα με τιτλο "Ο προβληματισμος μου με τα ελληνικα του iconn6"

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Fender Roc Pro 1000 ΔΕΝ ειναι λαμπατος ενισχυτης.

 

ως εκ τουτου ειναι απλα ενα ημιμετρο.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το συγκεκριμένο  ενισχυτή τον έχω παίξει πάρα πολλές εργατο-ώρες (μάλιστα  στο πρώτο μου cd – ανεξάρτητη παραγωγή :P ;D, όλες οι κιθάρες με αυτόν γράφηκαν).

Τελευταία φορά που ασχολήθηκα μαζί του για κάνα δίωρο, ήταν όταν έβαλα τους custom 69 στην start μου.

Είχε προηγηθεί εξαντλητικό test στον tweed deluxe που είχε στο μαγαζί του, το παιδί που μου άλλαξε τους μαγνήτες.

Η μετάβαση ήταν χαοτική.  ;D ;D

Βαριέμαι να σκεφτώ την λέξη που περιγράφει ακριβώς τα συναισθήματά μου γι’ αυτόν τον ενισχυτή.

Αλλά όπως είπα και πριν, είναι γούστα αυτά, στο φινάλε τον ακούει κάποιος και βλέπει αν του κάνει ή όχι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαμπατος στα 200 ευρα χλωμο . Οι μωνι πρωτασει για Λαμπατο είναι ο Bugera V22 κάνει περίπου 260 ευρα και σε βγάζει άνετα σε λαηβ (με mic μπροστά εννοείται).  Έχει πααααρα πολυ καλο καθαρό κανάλι, το ντραηβ του δε λέει τίποτα αλλα σε συνδιασμο καθαρού και πεταλιερας είναι Ζούπερ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Fender Roc Pro 1000 ΔΕΝ ειναι λαμπατος ενισχυτης.

 

ως εκ τουτου ειναι απλα ενα ημιμετρο.

 

Τοτε μουφα η αγγελια στο noiz!Στα τρενααααα ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Bugera V22 κάνει περίπου 260 ευρα και σε βγάζει άνετα σε λαηβ (με mic μπροστά εννοείται).

 

και χωρίς mic σε βγάζει live.

 

Έχει πααααρα πολυ καλο καθαρό κανάλι, το ντραηβ του δε λέει τίποτα

 

δεν λέει τίποτα σε αυτούς που τον αγοράζουν επειδή είναι φθηνός λαμπάτος ενω κατα βάθος θέλουν να παίξουν metal. για αυτούς που τον αγοράζουν για αυτό που είναι, λέει πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου