Προς το περιεχόμενο

Να αλλαξω κιθαρα?


mixlad41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι ρε συ, τι λες τωρα....Θα την αφησω την κιθαρουλα ετσι οπως ειναι....Κ καποια στιγμη θα κανω αυτο π ειπε ο Marathon,θα αγορασω ενα σωμα, κ θα κανω ενα κανονικο relic με scrtches k dents k ολα τα συμπραγκαλα:P, κ θα δειξει...Α, μπαι δε γουαι δε σας ειπα, εχω μια Ibanez RG2620E, ωραιο οργανακι, αλλα δε μ κανει πια, θελω κατι πιο vintage, κ ετσι σκεφτηκα να τη δωσω κ να παρω Tele Baja k τη στρατ για την οποια ειπα παραπανω ;D ;D ;D...Πως σας φαινεται?Βεβαια θα παω να τις δω εξονυχιστικα, αλλα εχω ψηθει αγρια....Σορρυ για το οφ τοπικ ;D

 

 

edit:Ακουγεται σαν ανεκδοτο, αλλα δεν ειναι!

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

... εχω μια Ibanez RG2620E, ωραιο οργανακι, αλλα δε μ κανει πια, θελω κατι πιο vintage, κ ετσι σκεφτηκα να τη δωσω κ να παρω Tele Baja k τη στρατ για την οποια ειπα παραπανω ;D ;D ;D...

 

Βρες μια που σου κανει και πουλα την Ibanez.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε,καιρος ειναι να παρεις κανονικη κιθαρα,περασε η εφηβεια πια... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, περα απο την πλακα, αληθεια ειναι αυτο...Τα μεταλλικια κ τις ιστοριες τα αφησαμε, κ λυπαμαι που πρεπει να τη δωσω, γτ σ λεω με εχει βολεψει αρκετα, αλλ τι να κανουμε πρεπει...Να κανω μια ερωτηση, επειδη λεω να τις παργγειλω απο τον ντιβι:P Αν τους στειλω κομμεντς μαζι με την παραγγελια, οτι θα ηθελα να ηταν ελαφριες αζ ποσιμπλ, θα το εκαναν η θα με γραφανε?

Θα μ πεις τωρα στειλε κ ρωτα τους, αλλ λεω μηπως εχει κανεις παρομοια εμπειρια?

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, περα απο την πλακα, αληθεια ειναι αυτο...Τα μεταλλικια κ τις ιστοριες τα αφησαμε,

 

ε,συνηθως μαζι με την ενηλικιωση ερχεται και η βελτισωση του γουστου.. ;D ;D :P

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειναι οτι δν ακουγα αλλα πραματα, απλα περασα κ γω μια φαση σαν εφηβος, κ ενω πριν τη φαση πηγαινα για στρατ, μηρα κιθαρα κατα τη διαρκεια αυτης της φασης, κ μου εμεινε αμανατι!:P

 

Α, σκεφτομαι να τις παρω κ τις δυο...διευκρινηση...Ειναι κ λιγο το G.A.S, αλλα τι να κανω ολη μερα εδω μεσα Fender βλεπω.... ;D ;D ;D

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι Les Paul ακομα, εχουμε καιρο...Η επομενη κινηση ειναι ενα σκαφακι!Αλλα η πρωτη θα ειναι αυτες οι δυο, ετσι για να φευγουν κ τα ψυχαναγκαστικα σιγα σιγα...Αληθεια, απο στρατ Classic Player 50's η Roadhoyse Deluxe///Κ οι δυο σπερνουνε νομιζω παντως, εχω παιξει μονο με τη Classic Player ομως....

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου