Προς το περιεχόμενο

Fender Machete high-gain amp


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραια κινηση,πλουσια χαρακτηριστικα και καλουδια,αλλα απ τον σωληνα δεν μου αρεσε ηχητικα,ας τον ακουσουμε και απο κοντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά, αλλά 2.599$ προτεινόμενη τιμή. Άουτς  :-X

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, τα 2600 του σαιτ είναι πλασματικά. Δε νομίζω να είναι πάνω από $2000-2100 (στα αμερικανικα μεγαλα καταστήματα πάντα... για Ευρώπη who knows :P ).

 

Το θέμα είναι ότι πέραν από το brand name, εγώ δε βλέπω ποιο είναι το προσόν, η καινοτομία αυτού του μοντέλου ώστε να χτυπήσει τον ανταγωνισμό που έχει, ειδικά σε αυτά τα χρήματα, όπου (στην Αμερική πάντα) παίζουν οι καλοί boogie, και οι μπουτικοκαταστάσεις...

 

Αν μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 2000 να έχει, υπάρχουν ένα σωρό καταξιωμένοι high-gain ενισχυτές σ' αυτά τα λεφτά. Δεν βρίσκω κανένα λόγο να τον προτιμήσει κάποιος.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 2000 να έχει, υπάρχουν ένα σωρό καταξιωμένοι high-gain ενισχυτές σ' αυτά τα λεφτά. Δεν βρίσκω κανένα λόγο να τον προτιμήσει κάποιος.

 

This is exactly my point!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

$1400-$1600 θα κανει,τωρα αν δεν τον ακουσουμε δεν μπορουμε να ξερουμε τι κανει.... 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα... μα... είναι 7εnder....

 

Καλά, αυτό είναι αποτρεπτικός παράγοντας παρά πλεονέκτημα (για high-gain ενισχυτή).

 

τωρα αν δεν τον ακουσουμε δεν μπορουμε να ξερουμε τι κανει.... 

 

Σίγουρα. Μπορεί να έχει να προσφέρει κάτι που οι άλλοι δεν έχουν (ηχητικά πάντα), αν και χλωμό το βλέπω.

 

Αν κάνει γύρω στα 1500 την ψιλοπαλεύει.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου