Προς το περιεχόμενο

ενισχυτης 300-400 ευρο


Petr@r@s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί να το κάνει αυτό ενώ μπορεί να πάρει λάμπα; Και εφόσον δεν είναι θέμα μάρκας γιατί είπες όχι απαραίτητα bugera; Περίεργα μας τα λες...να είσαι πιο συγκεκριμένος εξ'αρχής. Όπως και να 'χει αυτές είναι οι καλύτερες προτάσεις στα λεφτά και με τα κριτήρια που όρισες, ούτως ή άλλως.

 

ειμαστε στο ιδιο σηγκροτημα και θελουμε μια ποικιλια στουσ ηχους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα θα βρει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα, εκτός αν πάει για μεταχειρισμένο.

 

Για ποιά χρήση προορίζεται ο ενισχυτής;

ο ενισχυτης παει για σπιτι και live

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαστε στο ιδιο σηγκροτημα και θελουμε μια ποικιλια στουσ ηχους

 

Πες το ντε...δίκαιο, καταλαβαίνω τι εννοείς :) Εφόσον έχεις τον 333-212 αν πάρει ο φίλος σου τον 6262-212 θα έχετε διαφορετικό ήχο, ο δικός σου είναι πιο μπασάτος σε γενικές γραμμές, ο άλλος "ξύνει" (με την καλή έννοια) πιο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αφού έχεις εσύ τον 333 ας πάρει αυτός τον 6262. Διαφορετικό ηχόχρωμα έχουν. Ας πάρει με τα ρέστα και ένα φθηνό πολυεφφέ για Delay , modulation κτλ. και έγινε!

 

EDIT: Με προλαβαν!

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες το ντε...δίκαιο, καταλαβαίνω τι εννοείς :) Εφόσον έχεις τον 333-212 αν πάρει ο φίλος σου τον 6262-212 θα έχετε διαφορετικό ήχο, ο δικός σου είναι πιο μπασάτος σε γενικές γραμμές, ο άλλος "ξύνει" (με την καλή έννοια) πιο πολύ.

Φιλε μου απο τη μια εχεις δικιο αλλα απο την αλλη αν παρει bugera θελει τον 333-212

βαιβεα υπαρχει κα η πιθανοτητα να αλαξω λαμπες επειδη γουσταρω πιο πολυ classik and south rock

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να βάλεις ΕL34; Aυτό είναι δικό σας θέμα να το ξεκαθαρίσετε μεταξύ σας πάντως, το αν πάρει τον 333 ή τον 6262 δηλαδή. Θέλει τον 333-212 επειδή τον έχει ακούσει από εσένα και τον γουστάρει χώρις να έχει ακούσει τον 6262 ή άλλον φαντάζομαι ε; Κι εσύ αντιδράς σε αυτό γιατί δεν θες να έχετε τον ίδιο ενισχυτή (και για να έχετε ποικιλία ήχων στο συγκρότημα) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να βάλεις ΕL34; Aυτό είναι δικό σας θέμα να το ξεκαθαρίσετε μεταξύ σας πάντως, το αν πάρει τον 333 ή τον 6262 δηλαδή. Θέλει τον 333-212 επειδή τον έχει ακούσει από εσένα και τον γουστάρει χώρις να έχει ακούσει τον 6262 ή άλλον φαντάζομαι ε; Κι εσύ αντιδράς σε αυτό γιατί δεν θες να έχετε τον ίδιο ενισχυτή (και για να έχετε ποικιλία ήχων στο συγκρότημα) :P

\

κιτα εμενα για τη πικιλια στα αυτα μου το υποληπο συγκροτημα θελει,τωρα απο θεμα ενισχυτη αυτος θελει το 333-212 λογο οτι εχει ακουσει απο εμενα και τον προτημα λογο τριων καναλιων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω παίξει κάποιον απο τους αναφερθέντες ενισχυτές, θέλω απλά να σχολιάσω ότι η πρόταση "Αν έχουμε τον ίδιο ενισχυτή θα έχουμε ίδιο ήχο" είναι λανθασμένη. Αν αυτό είναι το θέμα που σας απασχολεί, τότε... να μη σας απασχολεί.

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω παίξει κάποιον απο τους αναφερθέντες ενισχυτές, θέλω απλά να σχολιάσω ότι η πρόταση "Αν έχουμε τον ίδιο ενισχυτή θα έχουμε ίδιο ήχο" είναι λανθασμένη. Αν αυτό είναι το θέμα που σας απασχολεί, τότε... να μη σας απασχολεί.

;)

λογικα αφου δεν εχουμε τις ιδιες κιθαρες αλλα πανω-κατω θα μιαζουν οι ηχοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου