Προς το περιεχόμενο

BC.Rich Guitars.Η μαρκα των ακρων - Γνωμες


iconn6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

k egw ws 16xronos metallas eixa dei sto live cd twn DEICIDE thn warlock....enoeitai me to pou eida thn timh ths 300-400 eurw nomizw piga k thn tsimpisa...eixa kati kairous k alles fthno ki8ares..pragmatika omws i warlock htan oti xeirotero..xekourdizotan..or8ios ka8osouna egerne apo moni ths teleiws anapoda...etrize parola ta setup..tis eixa allaxei tous magnhtes se emg 81/85 k auto htan to mono pou krathsa

 

twra apla mazeuei skoni..

den exw gnwmi gia tis akriboteres ki8ares tis BCRICH alla exw ti xeiroterh g tis fthnes pou pouliountai se koutakia kerry king klp an einai i prwth sou ki8ara i 8es kati f8ino 8a proteina na pareis kati allo..oso g to metal ixo to megalitero pososto se aythn thn ki8ara twn edinan oi magnhtes

auta :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιρνεις ενα...πριονι κοβεις τα..κερατα που πετανε απο το σωμα και το heastock δεξια και αριστερα το στρογγυλοποιεις και λιγο και εισαι ετοιμος.Εχεις πλεον μια κιθαρα που δεν ντρεπεσαι να την παρουσιαζεις ακομα και σε jazz συναυλια.Αυτο βελτιωνει και τον ηχο καθως οποιος βλεπει το...avant garde ;D πριονισμα σου θα νομιζει οτι ειναι καμια καστομια τρελη και θα αρχισει να...ακουει αγγελους χρυσοφτερουγους(και οχι τον ..μεταλοβελζεβουλη να ξεπροβαλει απο τα..κερατα της bc rich ;D).Απλα ομορφα και προπαντως...τζαμπα ;).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

k egw ws 16xronos metallas eixa dei sto live cd twn DEICIDE thn warlock....enoeitai me to pou eida thn timh ths 300-400 eurw nomizw piga k thn tsimpisa...eixa kati kairous k alles fthno ki8ares..pragmatika omws i warlock htan oti xeirotero..xekourdizotan..or8ios ka8osouna egerne apo moni ths teleiws anapoda...etrize parola ta setup..tis eixa allaxei tous magnhtes se emg 81/85 k auto htan to mono pou krathsa

 

twra apla mazeuei skoni..

den exw gnwmi gia tis akriboteres ki8ares tis BCRICH alla exw ti xeiroterh g tis fthnes pou pouliountai se koutakia kerry king klp an einai i prwth sou ki8ara i 8es kati f8ino 8a proteina na pareis kati allo..oso g to metal ixo to megalitero pososto se aythn thn ki8ara twn edinan oi magnhtes

auta :)

 

H συγκεκριμενη ριτς σου δεν αντικατοπτριζει ουτε στο ελαχιστο την ποιοτητα της συγκεκριμενης εταιρειας... Υπαρχουν οργανα των 700-800 ευρω που ειναι εξαιρετικα και πραγματικα αξιοζηλευτα. Exουν εκπληκτικο σαστειν χωρις βοηθηματα , πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης... Στιβαρα οργανα , με καλο balanced τουλαχιστον τα ακριβα μοντελα της διοτι τα φθηνα warlock εχουν ενα σχετικο neck diving , και πολλα καλλουδια επανω.

 

Παιρνεις ενα...πριονι κοβεις τα..κερατα που πετανε απο το σωμα και το heastock δεξια και αριστερα το στρογγυλοποιεις και λιγο και εισαι ετοιμος.Εχεις πλεον μια κιθαρα που δεν ντρεπεσαι να την παρουσιαζεις ακομα και σε jazz συναυλια.Αυτο βελτιωνει και τον ηχο καθως οποιος βλεπει το...avant garde ;D πριονισμα σου θα νομιζει οτι ειναι καμια καστομια τρελη και θα αρχισει να...ακουει αγγελους χρυσοφτερουγους(και οχι τον ..μεταλοβελζεβουλη να ξεπροβαλει απο τα..κερατα της bc rich ;D).Απλα ομορφα και προπαντως...τζαμπα ;).

 

εκ των πραγματων η εταιρια απευθηνεται σε συγκεκριμενο κοινο... Ειναι μεταλ κιθαρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκ των πραγματων η εταιρια απευθηνεται σε συγκεκριμενο κοινο... Ειναι μεταλ κιθαρες...

 

Γιαυτο και εγω σου λεω αλλαξε κυριως το σχημα(γιαυτους που ακουνε με τα ματια) και ισως και τους μαγνητες..και ειναι οτι κιθαρες θελεις να ειναι ;).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτο και εγω σου λεω αλλαξε κυριως το σχημα(γιαυτους που ακουνε με τα ματια) και ισως και τους μαγνητες..και ειναι οτι κιθαρες θελεις να ειναι ;).

 

Ενταξει σωστο αλλα εδω το παλικαρι λεει εχει παθει πλακα με την warlock... Παντως η warlock συγκεκριμενα δεν ειναι και τοσο χαλια... Υπαρχουν πολυ πιο ασχημες ριτς... Η warlock εχει και μια ιστορια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το πάρεις το κορίτσι...  ;D ;D ;D

Ειναι πολυ καλα οργανα οσα εχω πιάσει (των 400-800 €)

Βεβαια δεν εχουν το λεπτο ψευτο-μπουζουκο-μπρατσο των ibanez.

Κανονικο ροπαλο εχει για μπρατσο.

Ταστα jumbo να γουσταρεις.

Για αρχη κατεβα κεντρο να τις δοκιμασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχημες Rich! Θελω κιαλλες!

Αν καποιος εχει τετοιες ασχημιες και ντρεπεται να βγει να τις πεταξει στα σκουπιδια, ας μου τις στειλει

251143_10150230799098188_783123187_7090886_4749693_n.jpg

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχημες Rich! Θελω κιαλλες!

Αν καποιος εχει τετοιες ασχημιες και ντρεπεται να βγει να τις πεταξει στα σκουπιδια, ας μου τις στειλει

251143_10150230799098188_783123187_7090886_4749693_n.jpg

 

Kαλα εσυ τωρα εχεις ποιασει και το τοπ... Και ντροπη σου που μας βαζεις σε τετοιους πειρασμους... Το σαιτ απαγορευει τα πορνο...

 

Εγω εχω αυτην

 

http://www.thomann.de/gr/bc_rich_nj_warlock_deluxe.htm

 

αμα θελεις op ελα απο το σπιτι να την ποιασεις να παιξεις και να κλαψεις μετα... Βεβαια δεν ειναι σαν αυτες που ποσταρε ο βελζεβουλ απο πανω αλλα οκ ειναι κατι παραπανω απο πολυ καλο οργανο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχημες Rich! Θελω κιαλλες!

Αν καποιος εχει τετοιες ασχημιες και ντρεπεται να βγει να τις πεταξει στα σκουπιδια, ας μου τις στειλει

251143_10150230799098188_783123187_7090886_4749693_n.jpg

 

:o :o :o H mockinbird ειναι ονειρο!

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου