Προς το περιεχόμενο

Με τι κιθάρα παίζει ο Ζάικος τελευταία?


dmantsio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

ακόμα μία φωτο

ΦΟΒΕΡΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ  !!!!!!!

Δεν αναφέρομαι στην κιθάρα, διότι πραγματικά δεν έχει καμία σημασία!

(Βλ. σχόλιο by epikouris )  

zaiko2-reupload.jpg.7e6340e1d95beca228cd8e9d17cf73ea.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

για το κουπί της Airline.

 

Και τα κουπιά χρειάζονται, δεν πας μπροστά αν δεν τραβήξεις  ;D.

Γενικά, τις partcasters τις στήνω μόνος μου σε ό,τι αφορά σεταπ, δέσιμο/κλίση μπράτσου κλπ. Πάντως, καλές και οι σερβάντες κι οι γιρλάντες, όταν παίζεις μουσικές τύπου μπλουζ & RnR εκείνο που -κατά τη γνώμη μου- κυρίως "μετράει" είναι το "vibe".

Πρέπει ρε αδέλφια το όργανο να σε ταξιδεύει, να σε φτιάχνει να το κοιτάς και να τ'αγγίζεις, νάχει τραγούδια και μελωδίες να μοιραστεί μαζί σου...και κάποιες φορές να σε ζορίζει και λιγάκι  ;D...

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΟΒΕΡΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ  !!!!!!!

Δεν αναφέρομαι στην κιθάρα, διότι πραγματικά δεν έχει καμία σημασία!

(Βλ. σχόλιο by epikouris )  

Το βιντεάκι (το a la jazz διαφήμιση ασπρόμαυρο) που ανέβασε νωρίτερα ο Ηλίας (και έβαλε και avatar) θα σου άρεσε περισσότερο.

 

Εμένα πάλι (στο βιντεάκι) μου άρεσε το πρόσωπο που δεν φαίνεται αλλά κάνει το κομμάτι και κουνιέται. Έπρεπε να μένει Αθήνα η Νίκη...............

 

Πρέπει ρε αδέλφια το όργανο να σε ταξιδεύει, να σε φτιάχνει να το κοιτάς και να τ'αγγίζεις, νάχει τραγούδια και μελωδίες να μοιραστεί μαζί σου...και κάποιες φορές να σε ζορίζει και λιγάκι  ;D...

Ναι ντε. Για αυτό και εγώ από δω το πάω, απο κεί το πάω αλλά ξανά στο ταπεινό μου Γυφτολούλουδο γυρνάω.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου