Προς το περιεχόμενο

Ανεξάρτητη Διανομή



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αναφορά του telson σε κάποια off-the-record συζήτηση μάλλον μπέρδεψε την κατάσταση.

 

Τα πράγματα έχουν ως εξής: έχουν γίνει αρκετές κουβέντες σχετικά με την διανομή σε διάφορα posts. Θέλουμε καταρχήν να δούμε πόσοι θα ενδιαφερόντουσαν. Είναι η πιο απλή ερώτηση που θα μπορούσα να σκεφτώ.

 

Τι σημαίνει αυτό; Τίποτα. Αν μαζευτούν κάποια άτομα με όρεξη θα συζητήσουμε τον τρόπο σε άλλο θέμα.

 

Αυτό και τίποτα άλλο.

 

Ιδέες υπάρχουν αλλά δεν είναι του παρόντος. Να ξέρουμε καταρχήν ότι τουλάχιστον δεν είμαστε 2-3 αυτοί που θα ήθελαν να κάνουν κάτι τέτοιο.

 

Ελπίζω να απάντησα.

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδιά είμαι μέσα ... και αν σας εξυπηρετεί αυτό ... έχω και έναν ανθρωπο που θα μπορούσε ίσως να βοηθήσει ... έχει κάνει και αυτός κάτι αντιστοιχο!

 

Hail musicians all over Greece!

:wink:

αντασία στην εξουσία ... γιούυυυυυυρια λέμεεεεεεεεεε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

gerasime αρχίσε να παγώνει το θέμα, δεν μας έχεις πει ακόμα τις σκέψεις σου, κάνε τις προτάσεις σου για να δούμε όντως αν υπάρχει ένδιαφέρον

από τους παρόντες που έχουμε ψηφίσει υπέρ. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα πάγωσε λόγω καλοκαιριού όπως και άλλα πολλά. Καταρχήν, ξεκαθαρίζω ότι δεν έχω σκοπό να προτείνω κάτι συγκεκριμένο. Η ιδέα δεν ήταν ούτως ή άλλως εξ'αρχής δική μου. Πρέπει να προκύψει κάτι απ'όλους.

 

Το βασικό είναι όλοι αυτοί που είπαν "ναι" να πούνε 2-3 πράγματα για το πως θα ήθελαν να γίνεται μία διανομή και πως θα μπορούσε ο καθένας να συμβάλει.

 

Κάποιες αρχικές ιδέες έχω, αλλά είμαι απροετοίμαστος αυτή την ώρα και πρέπει να οργανώσω τις σκέψεις μου. Θα επανέλθω σύντομα.

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση, έυελπιστώ να μη μείνει μόνο στα λόγια και αυτή να είναι η αφορμή για κάτι καλό.

 

Πιστεύω πως για να γίνει κάτι δε χρειάζεται να είναι πολύπλοκο, ούτε από την αρχή να βασίζεται σε πολλά άτομα.

 

Είχα μια ιδέα από παλιά, απλή, που δε τη προχώρησα 'ομως γιατί είμαι τεμπέλης. Πρέπει να καθίσω να γράψω κανα 2 πράγματακια κάτω για να την παρουσιάσω, καθώς θα τη στείλω με PM στα άτομα που συμμετείχαν σε αυτό το thread. Καλό θα ήταν πιστεύω ιδέες, πέρα απο γενικές κατευθύνσεις να μην δημοσιεύονται. shit happens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό θα ήταν πιστεύω ιδέες, πέρα απο γενικές κατευθύνσεις να μην δημοσιεύονται. shit happens

 

και γιατι αυτο? Για να μη μας τις κλεψουν αλλοι και χαλασον αυτοι τα σχεδια των <<αρπακτικων>>? Μα τοσο ευκολο ειναι ? Χαλάλι τους όποιοι προλαβουν .

Προτεινω να πεσουν ιδεες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

First of all do we have a record to start with? SOmeone who is willing to get his music distributed and its finished or on the demo stages? I think we can all remix/produce someone record and in the end vote on the final mixes that will go on it. Of course it will be done according to the artist's guidelines so dont be afraid!...After that we will hopefully have a kickass record to take to the next level...whaddayathink?

www.fabliquid.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν και δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς τι εννοείτε με τον όρο "ανεξάρτητη διανομή" και αν αυτό αφορά μία γενική πολιτική η αφορά μόνο κάποια κοινή δουλειά συγκεκριμένων μελών του forum ψηφίζω υπέρ της ελεύθερης και ανεξάρτητης, από τα όποια συμφέροντα αυτών που δεν δικαιούνται να τα καρπώνονται, διακίνησης ,διαχείρισης και διάθεσης της μουσικής δημιουργίας.

Θα εκτιμούσα τις οποιεσδήποτε επιμέρους διευκρινήσεις και αναλύσεις επι του θέματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου