Προς το περιεχόμενο

Κλεοπάτρα project


argytar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φυσικα και θα ηταν κακη επιλογη να παρεις τοσο ακριβο εργαλειο αμα ΔΕΝ εισαι επαγγελματιας και δεν το χρησημοποιεις καθε μερα*makita, πιστευω οτι θα μηνεις κατευχαριστημενος απο την πρωτη κιολας φορα με το συγκεκριμενο μηχανημα

και επαγγελματίας να μην είσαι...μία γραμματική, μία ορθογραφία ρε αδελφέ...Χρηστάρα, χρόνια πολλά :D :D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 328
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

και επαγγελματίας να μην είσαι...μία γραμματική, μία ορθογραφία ρε αδελφέ...Χρηστάρα, χρόνια πολλά :D :D

ελα εσυ μετα απο hangover να προσπαθησεις να γραψεις  :P :P (οχι πως οταν ειμαι νηφαλιος ειμαι καλυτερος αλλα λεμε....... ;D ) Χρονια Πολλα Ανεστη μου :D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια Πολλα Αγορινα μου  ;)πως μοιαζει αυτο ? στειλε ενα λινκ, πρωτη φορα το ακουω (διαβαζω)

 

φυσικα και θα ηταν κακη επιλογη να παρεις τοσο ακριβο εργαλειο αμα ΔΕΝ εισαι επαγγελματιας και δεν το χρησημοποιεις καθε μερα*makita

 

Παίχτιουρα δεν μπορείς να πεις το Makita κακή επιλογή  :o :o :o :o γιατί σπέρνει

(το περιεργάστηκα  είναι αλλού- καλά λεν στη διαφήμισή τους ''tools not toys''....) απλά δεν μπορούσα να δικαιολογήσω το budget στον οικογενειακό προϋπολογισμό, if you catch my drift...  ;)

 

Παρόλα αυτά σε σχέση με το παλιό μου Budget (αυτή είναι η μάρκα του) ρούτερ μοιάζει να πηγαίνω ...απ' τ' αλώνια στα σαλόνια!!!

 

Δες και τη βάση που λέγαμε! Νομίζω θα είναι υπερχρήσιμη... (αφού δε χωράει στην αποθήκη κολωνάτο δράπανο ούτε για πλάκα!

 

DSC00512.jpg

 

Προχτές έκανα και την παρακάτω πατέντα ...αλλά κουτσά στραβά δούλεψε!

Γλίτωσα τρελό χρόνο από τα δύσκολα σημεία του σώματος (πλάγια τοιχώματα ,cutaways κλπ)

 

DSC00509.jpg

 

 

 

 

Edit : Δεν είναι η Κλεοπάτρα αυτή αλλά η Αφροδίτη του Οδυσσέως θα μιλήσουμε για αυτή σε μελλοντικό thread....

 

 

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κτύπησα και πήρα και μια βάση για το δράπανο τύπου plunge αλλά με δυνατότητα για γωνίες κλπ

 

 

Αργυρη, τελικα πoια βαση επελεξες (if you don't mind my asking) και γιατι?

 

Ποιοτητα κατασκευης?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε παλαβε - δεν λεω οτι ειναι ΚΑΚΗ επιλογη το makita

απλως το θεωρω κακη για καποιον ο οποιος δεν ειναι επαγγελαμτιας και δεν θα του βγαζει το λαδι (με την καλη εννοια)  ;)

φυσικα και υποψιαζομαι οτι θα σπερνει o makitas  ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε παλαβε - δεν λεω οτι ειναι ΚΑΚΗ επιλογη το makita

απλως το θεωρω κακη για καποιον ο οποιος δεν ειναι επαγγελαμτιας και δεν θα του βγαζει το λαδι (με την καλη εννοια)  ;)

φυσικα και υποψιαζομαι οτι θα σπερνει o makitas  ;D

 

Και το Bosch όμως τώρα που το περιεργάζομαι μου άνοιξε την όρεξη, πολύ σταθερό και τα ledάκια πολύ καλή προσθήκη ,φωτίζει το χώρο εργασίας την ώρα που το δουλεύεις ,καλή φάση!

Ναι ρε κατάλαβα πώς το είπες!  ;D ;D

Άντε στείλε κανα κσύλο προς τα εδώ !!  ;)

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αργυρη, τελικα πoια βαση επελεξες (if you don't mind my asking) και γιατι?

 

Ποιοτητα κατασκευης?

 

 

 Παίκτη πήρα το wolfcraft τελικά γιατί έτυχε να είναι κοντά στο router στο κατάστημα και η τιμή μου φάνηκε οκ... το προτίμησα σε σχέση με κολωνάτο όπως πχ το draper, γιατί υπολογίζω ότι δεν θα μπορούσα να φτάσω εύκολα στο κέντρο ενός σώματος ηλεκτρικής ενώ αυτή η βάση που πήρα είναι πιο portable... η ποιότητα κατασκευής φαίνεται καλή...σιδερένιο είναι με λίγα πλαστικά μέρη κλειδώνει σε ύψος , έχει γωνία μέχρι 45 μοίρες κλπ... Νομίζω παίρνει και dremel...

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγιες τα καινουργια σου καλουδια (σλουρπ!!)και καλοδουλευτα!

προσοχη στην βαση για τον δραπανο απο πεσιματα ,πρεπει να ειναι απο μαντεμι ,σκληρο υλικο αλλα σπαει ευκολα στο κοπανημα!

για την πατεντα σου θα σου στειλω π.μ. για να μην κανουμε και διαφημιση! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια Πολλά σε όλους! :D

 

Αργύρη το bosch το πήρες απο μαγαζί θεσσαλονίκη?

Αν κανεις προσεκτική δουλειά με το νέο σου εργαλείο μετα το ρουτάρισμα τα πλαινά δεν θα χρειάζονται τρίψιμο... ;D

 

Βέβαια εγω τα κόβω με makita ;D

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια Πολλά σε όλους! :D

 

Αργύρη το bosch το πήρες απο μαγαζί θεσσαλονίκη?

Αν κανεις προσεκτική δουλειά με το νέο σου εργαλείο μετα το ρουτάρισμα τα πλαινά δεν θα χρειάζονται τρίψιμο... ;D

 

Βέβαια εγω τα κόβω με makita ;D

Γι ' αυτό έχεις και αυτό το αποτέλεσμα :)

Ti γίνεται με την es 335???

Ελπίζω να παλιώσει το Bosch με αρκετές κατασκευές και να πάρω Makita μετά!   ;)

 

To τρίψιμο στα πλαϊνά έγινε στη συγκεκριμένη κιθάρα γιατί είχε κοπεί με κορδέλα όχι με ρούτερ και δεν είναι ίδιο το σώμα με το template που έχω....

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου