Προς το περιεχόμενο

Ακης Τουρκογιωργης δισκογραφια?


MK_fan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Audiokostas ...καλα σου κανανε πιτσιρικα .Γι'αυτο εισαι εκει που εισαι (στο μουσικο στερεωμα εννοω ..μην παρεξηγηθουμε κιολας!)

@SF τωρα για πωλησεις απο τις Τρυπες δεν ξερω απο μουσικη ομως δεν μου αρεσαν ...και νομιζω οτι απο την εποχη που εμφανιστηκαν ξεκινησε και η καταθλα του ''ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΡΟΚ ''

και συνεχιζεται μεχρι σημερα .Οχι οτι ηταν αυτοι υπευθυνοι αλλα ηταν ενα μερος της καταθλας

@yiannis37 απο πωλησεις και διεθνη αναγνωριση σιγουρα ηταν οι ΑPHRODITES  και απο μουσικης πλευρας ειχαν εξαιρετικες στιγμες .Το κακο με το γκρουπ αυτο ηταν η ανυπαρξια live ..το καλο ειναι οτι ανεδειξαν 2 τερατα της παγκοσμιας μουσικης σκηνης.

Τον Μεγα Παπαθανασιου και την μεγαλη φωνη του Ντεμη Ρουσσου ...τι αλλο να πουμε: σεβασμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απλα μεταφερω ενα σχολιο καποιου απο το δευτερο part:

 

@PARINIUSNET θες να πεις οτι αυτοι παιζουν κιθαρα? αυτα ειναι ροκ του 70 απο τοτε η μουσικη εχει αλλαξει αρκετα αυτο ειναι αλλωστε το ροκ! κιθαρα δεν παιζει πλεον ο καθε τυχαρπαστος χιπης/γιαπης του 80 αποτυχημενος

 

---------- ??? ??? ??? ??? ??? ???

 

Socrates Live 1972 (Part 2)

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα μεταφερω ενα σχολιο καποιου απο το δευτερο part:

 

@PARINIUSNET θες να πεις οτι αυτοι παιζουν κιθαρα? αυτα ειναι ροκ του 70 απο τοτε η μουσικη εχει αλλαξει αρκετα αυτο ειναι αλλωστε το ροκ! κιθαρα δεν παιζει πλεον ο καθε τυχαρπαστος χιπης/γιαπης του 80 αποτυχημενος

 

---------- ??? ??? ??? ??? ??? ???

 

Socrates Live 1972 (Part 2)

ΜΗΠΩΣ ;μπορεις; να μας το εξηγησεις λιγο εκτενεστερα αυτο που γραφεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΠΩΣ ;μπορεις; να μας το εξηγησεις λιγο εκτενεστερα αυτο που γραφεις ;

 

Μα το εξηγησα...

Μετεφερα ενα σχολιο απο το youtube, απο τα σχολια που υπαρχουν στο δευτερο part...

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω για τη βοηθεια..αλλα μια παρατηρηση θα την κανω μπορει να ειμαι 'new' αλλα εχω παρακολουθησει αρκετα thread στο noiz και εχω να πω(για καλο παντα)οτι ρε παιδια ΝΑ ΜΕΝΕΤΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΘΕΜΑ!! ;D :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..........ΝΑ ΜΕΝΕΤΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΘΕΜΑ!! ;D :-X

α) Γιατί; Λίγο βαρετό δεν είναι; Ειδικά όταν το αρχικό θέμα έχει διευθετηθεί εδώ και καιρό.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω για τη βοηθεια..αλλα μια παρατηρηση θα την κανω μπορει να ειμαι 'new' αλλα εχω παρακολουθησει αρκετα thread στο noiz και εχω να πω(για καλο παντα)οτι ρε παιδια ΝΑ ΜΕΝΕΤΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΘΕΜΑ!! ;D :-X

A ααα!!Φιλε μην μας παρεξηγεις (δεν εισαι new αλλα musician ) απο κατι τετοια περιμενουμε να κουβεντιασουμε .Ειναι ιδιον των μελων του noiz ....να πεφτει ενα θεμα και να ''αναπτυσεται ''

σε διαφορα παρακλαδια ...θα συνηθισεις .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το εξηγησα...

Μετεφερα ενα σχολιο απο το youtube, απο τα σχολια που υπαρχουν στο δευτερο part...

 

ΑΥΤΟ το καταλαβα εκεινο που δεν καταλαβα ειναι τι δουλεια εχει το συγκεκριμενο σχολιο του Parιniusnet (που κατα την γνωμη μου ειναι τουλαχιστον ανοητο ) στο συγκεκριμενο thread.

Αυτο θελω να μου εξηγησεις γιατι το μετεφερες; υπαρχει καποιος λογος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον αυτος που το εγραψε στο tube δεν ειναι μελος του noiz οποτε τσαμπα θα παει το κραξιμο

Αλλα δεν νομιζω να ειναι αυτος ο λογος ..ειδομεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου