Προς το περιεχόμενο

seco guitars


johnps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To 99.7 σημαινει οτι 1.ειναι αξιοπιστος και απο τη στιγμη που θα δωσεις λεφτα θα παρεις προιον, και 2.Οτι πηρες αυτο που διαφημιζεται με την ποιοτητα που αυτο..διαφημιζεται.Το αν αυτη η ποιοτητα εσενα δεν σου κανει ειναι αλλο θεμα,το θεμα ειναι οτι αυτος δεν σε κοροιδεψε...κοινως οτι πληρωσες πηρες ;).

Συμφωνω μαζι σου απολυτα. Αυτος μπορει να το παρουσιαζει σαν super, top κλπ, αλλα εξαρταται απο εμενα αμα θα με πεισει να το αγορασω .

Λεμε το ιδιο με αλλα λογια. ;D

Και γενικα φιλε johnps διαβαζε πολυ προσεκτικα τα χαρακτηριστικα του καθε προϊοντος και το τι γραφει ο πωλητης γι αυτο, γιατι πολλες φορες μπορει να σου γραφει κατι που μπορει να μη του δωσεις σημασια και να την πατησεις χωρις να φταιει ο πωλητης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κι εγώ συμφωνώ μαζί σου απόλυτα . Μπορεί αν θέλεις να είναι καταπληκτικό αλλά να είναι το 99.7% super και μετά να βγαίνει η αξιολόγηση και να λέει ΑΛΦΑ και μετά να έρχεται το πακέτο και να είναι η δουλειά μούφα. Κι αμα σε πσήσει να το πάρει αν βάζεις +++++ super και μετά να λες "δε βαριέσαι καλός πωλητής είναι" και να μπερδεύεται ο κόσμος και να ρωτάη στο νόηζ μετά και άντε να βάλεις τα πράματα στη θέση τους.

Το ίδιο λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτο λεω οτι πρεπει κι να διαβαζουμε προσεκτικα τι γραφει ο πωλητης γιατι υπαρχουν και πολλοι πωλητες που το χειριζοντε πολυ εξυπνα το θεμα της πωλησης και στο τελος κανουν τον αγοραστη να βγαινει μ@λ@κ@ς και να μην μπορει να κανει και αρνητικη αξιολογηση γιατι θα φταει ο ιδιος που δεν προσεξε. Και βεβαια βασικο ειναι να κανουμε την αξιολογηση αφου λαβουμε το πακετο γιατι παιζει και ο παραγοντας μεταφορικα, για παραδειγμα καποια στιγμη που αγορασα κατι απο ebay ο πωλητης το πηγε στο ταχυδρομιο μετα απο μια βδομαδα και.

Ε εκει εφαγε θαψημο. fighting0081.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια συμφωνω απολυτα μαζι σας απλα ειδα τα specs του μανικιου και ειδα οτι με βολευουν. τωρα βεβαια με 75λιρες ξερω οτι δεν ειναι και ..custom shop..[ αυτο..ελειπε!!] το οτι θα θελει μια αλφα ταστοδουλεια ειναι σιγουρο.το μονο που με φοβιζει μην ειναι καμμια εντελως μπουρουχα maple και μου γινει σαν τελικο ς. γι'αυτο ρωταω αν καποιος εχει χρησιμοποιησει τα συγκεκριμενα προιοντα.  τεςπα.ολες οι γνωμες δεκτες και ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια συμφωνω απολυτα μαζι σας απλα ειδα τα specs του μανικιου και ειδα οτι με βολευουν. τωρα βεβαια με 75λιρες ξερω οτι δεν ειναι και ..custom shop..[ αυτο..ελειπε!!] το οτι θα θελει μια αλφα ταστοδουλεια ειναι σιγουρο.το μονο που με φοβιζει μην ειναι καμμια εντελως μπουρουχα maple και μου γινει σαν τελικο ς. γι'αυτο ρωταω αν καποιος εχει χρησιμοποιησει τα συγκεκριμενα προιοντα.  τεςπα.ολες οι γνωμες δεκτες και ευχαριστω..

τοτε φιλε μου συγνωμη που θα στην σπασω αλλα καλυτερα να πας εδω

http://northwestguitars.netdirector.co.uk/article/show/14

που ειναι δοκιμασμενα πραματα και με λιγα λεφτα παραπανω δεν χαλασε και ο κοσμος για να εχεις και το κεφαλι σου ησυχο

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

messalion [σωστα το'γραψα?] δεν εχουν το headstock που θελω.μη με κραξεις!ενα αλλο που εχω κατα νου ειναι το mucicians friend απλα ελεγα να μη μπλεξω με αμερικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου