Προς το περιεχόμενο

seco guitars


johnps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Προσωπικά δεν έχω εμπειρία αλλά σύμφωνα με πηγές μου, επί 5243 συναλλαγών έχει αξιολογηθεί θετικά στο 99.7% των περιπτώσεων.

 

(Εσύ βέβαια μπορεί να ακούσεις τον messalion και αυτό που νομίζει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν έχω εμπειρία αλλά σύμφωνα με πηγές μου, επί 5243 συναλλαγών έχει αξιολογηθεί θετικά στο 99.7% των περιπτώσεων.

 

(Εσύ βέβαια μπορεί να ακούσεις τον messalion και αυτό που νομίζει).

δεν το καταλαβα αυτο το τελευταιο - που ειναι το κακο σε αυτο που εγραψα ?

οι τιμες τους εκει παραπεμπουν....σε κινεζικα προιοντα αλλα εμπορευομενα απο την seco guitars

 

edit:και επισης δεν εθιξα την αξιοπιστια του εμπορου

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο.κ για το china.λετε να'ναι τοσο χαλια? την αξιολογηση την ειδα και γω. μηπως ρε παιδες και το squire body που φοραω τωρα ειναι καλυτερο? ....[ η μηπως ειναι?]..............?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ειναι κι αυτο. δηλ αναμεσα σε 5432 συνναλαγες ολο και καποιος θα μεινει δυσαρεστημενος.κι αυτο φυσικο μου φαινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρει παλιοτερα για ενα φιλο και το βαλαμε πανω σε ενα warmoth σωμα.μια χαρα ηταν.απλα οπως με ολα τα μανικια παραγωγης θελει ενα τρυψιματακι στα τστα για να ερθουν στα ισια τους.

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν έχω εμπειρία αλλά σύμφωνα με πηγές μου, επί 5243 συναλλαγών έχει αξιολογηθεί θετικά στο 99.7% των περιπτώσεων.

Το οτι εχει 99.7 θετικη αξιολογηση σημαινει οτι ειναι καλος πωλητης οχι οτι πουλαει αναγκαστικα καλα πραγματα. Sorry Κιολας αλλα να ξερουμε τι λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι εχει 99.7 θετικη αξιολογηση σημαινει οτι ειναι καλος πωλητης οχι οτι πουλαει αναγκαστικα καλα πραγματα. Sorry Κιολας αλλα να ξερουμε τι λεμε.

To 99.7 σημαινει οτι 1.ειναι αξιοπιστος και απο τη στιγμη που θα δωσεις λεφτα θα παρεις προιον, και 2.Οτι πηρες αυτο που διαφημιζεται με την ποιοτητα που αυτο..διαφημιζεται.Το αν αυτη η ποιοτητα εσενα δεν σου κανει ειναι αλλο θεμα,το θεμα ειναι οτι αυτος δεν σε κοροιδεψε...κοινως οτι πληρωσες πηρες ;).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου