Προς το περιεχόμενο

Motorcycle Driver


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο καιρός σιγά-σιγά ανοίγει και σε λίγο θα ξαναξεκινήσουμε να "καβαλάμε" τις μηχανές μας (εγώ δεν ξέρω  ??? που έχω σιδερένια χέρια  8)).

Αφιερωμένο λοιπόν σε όλους τους ερωτευμένους με τις μηχανές τους (αυτοί που έχουν με καταλαβαίνουν  ;)).

Motorcycle_Driver.mp3

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καιρός σιγά-σιγά ανοίγει και σε λίγο θα ξαναξεκινήσουμε να "καβαλάμε" τις μηχανές μας (εγώ δεν ξέρω  ??? που έχω σιδερένια χέρια  8)).

Αφιερωμένο λοιπόν σε όλους τους ερωτευμένους με τις μηχανές τους (αυτοί που έχουν με καταλαβαίνουν  ;)).

 

Μένεις ορεινή βόρεια Ελλάδα;  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι μου θυμιζει !!ΑΛΛΑ η εικονα που λαμβανω ειναι :καμια 20 μηχανες στο highway (οχι απαραιτητα hells angels ) με μουσικη υποκρουση το κομματι σου.Οτι πρεπει για ταξιδι με μοτο.

Πρεπει να εχεις επηρεασθει απο santriani η οχι;Παντως το ακουσα προσεκτικα και μου αρεσε ..τοχεις Πανο.Και καλα χιλιομετρα ...και προσοχη !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομμάτι μου άρεσε!

Να είσαι καλά  :)

Κατι μου θυμιζει !!ΑΛΛΑ η εικονα που λαμβανω ειναι :καμια 20 μηχανες στο highway (οχι απαραιτητα hells angels ) με μουσικη υποκρουση το κομματι σου.Οτι πρεπει για ταξιδι με μοτο.

Πρεπει να εχεις επηρεασθει απο santriani η οχι;Παντως το ακουσα προσεκτικα και μου αρεσε ..τοχεις Πανο.Και καλα χιλιομετρα ...και προσοχη !!

Αχ φίλε Περικλή, τι έχω επηρεαστεί από Satriani, καμμένος είμαι  ;D ;D ;D και φυσικά το κομμάτι σου θυμίζει κάτι γιατί Satriani είναι  ;)

Υ.Γ. Τώρα που τα έχω σπάσει όλα, η προσοχή μας μάρανε  8) ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπαμε ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ ...Αυτη τη φορα κυριολεκτουμε .

Έτσι ακριβώς, από μηχανήματα αεροδρομίου δεν περνάω κυριολεκτικά  ;D ;D ;D.

Να είσαι καλά φίλε Περικλή και σε ευχαριστώ  :).

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου