Προς το περιεχόμενο

Jammit


BlackScorpio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παίδες... Άραγε υπάρχει παρόμοιο πρόγραμμα στην αγορά?

http://jammit.com/store/drums

 

Tο ειδα και εγω προσφατα

Καλο εαν θες να παιζεις covers note by note αλλα προσωπικα θα προτιμουσα να προσθετουμε και δικο μας χρωματακι στις διασκευες.Στο κατω κατω υπαρχει και το youtube εαν θες να δεις καποιες λεπτομερειες απο αλλους

Επισης η λιστα εχει πολυ δρομο ακομα αν και ανανεωνεται καθε μερα

Ακομα ενα απο αυτα τα ...''καλο ειναι αλλα το χρειαζομαι ?''  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εχεις κ την επιλογή αν θές να απομονώσεις τα drums άρα μπορείς να δημιουργήσεις τις δικές σου εμπνεύσεις για κάθε κομμάτι. Απλά εμένα με ενδιαφέρει να έχω το τραγούδι "γυμνό" απο τύμπανα. Αυτό ψάχνω να βρώ. Και όντως η λίστα είναι μικρή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εχεις κ την επιλογή αν θές να απομονώσεις τα drums άρα μπορείς να δημιουργήσεις τις δικές σου εμπνεύσεις για κάθε κομμάτι. Απλά εμένα με ενδιαφέρει να έχω το τραγούδι "γυμνό" απο τύμπανα. .

 

Υπαρχουν πολυ περισσοτερα drumless tracks διαθεσιμα στο ιντερνετ εαν το θες μονο για αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο αυτό θέλω βασικά... Και δεν έχω βρεί παρά μόνο για το Guitar Hero...

 

Οριστε

http://www.drummerconnection.com/playalongs

 

καλα κουλουμα  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι.... Αρκετά ωραία κομματάκια και γνήσιες ηχογραφήσεις... Ευχαριστώ φιλαράκι. Καλό χαρταετοπέταμα... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο!Είχα τσεκάρει άλλο ένα προσφατα...Μπορείς να βρεις και πολυκαναλα στο ίντερνετ,και ύστερα αφαιρώντας τα τύμπανα να κάνεις την δουλειά σου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου