Προς το περιεχόμενο

Τι stand για κιθάρα με nitro?


gkourelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά! Θέλω να πάρω ένα stand για την κιθάρα μου και βλέπω πως γράφει συνέχεια "not suitable for guitars with nitro lacquer finish". Ξέρει κάποιος τι πρόβλημα δημιουργείται και ποιο stand είναι κατάλληλο για τέτοιες κιθάρες? Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με βολεψε αυτο παντως ;D

 

 

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!! Για ποτε τα...λαλαει καλυτερα η κιθαρα χαμπαρι δεν παιρνεις... και χωρις ενισχυτη! ασε που μετα μυριζει κι ωραια...  :D :D

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!! Για ποτε τα...λαλαει καλυτερα η κιθαρα χαμπαρι δεν παιρνεις... και χωρις ενισχυτη! ασε που μετα μυριζει κι ωραια...  :D :D

 

;D ;D Περι μυρωδιας δε θα σχολιασω......διοτι δε καταλαβα ακριβως σε ποια μυρωδια αναφερεσαι.....  ;D

Στο θεμα μας ομως. εγω που εχω κιθαρα με νιτρο ολα τα χρονια τη βαζω σε συμβατικα σταντ και δε βλεπω να εχει παθει κατι. Μηπως διυλιζουμε τον κονωπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D Περι μυρωδιας δε θα σχολιασω......διοτι δε καταλαβα ακριβως σε ποια μυρωδια αναφερεσαι.....  ;D

 

τη γυναικεια.... ;)

 

αλλα για να το λεει ο Θωμας στους περισσοτερους ορθοστατες "not suitable for...." κατι θα ξερει!

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου