Προς το περιεχόμενο

The Forgotten part II


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι πρόχειρα γραμμένο, αλλά αφού το ζήτησε  φίλος ο Ιγνάτιος, η επιθυμία του διαταγή  ;) ;D ;D ;D

The_Forgotten_Part_II.mp3

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....ωραια τζινι...μη φευγεις περιμενε εχω αλλες 2:

1) 3 εκατ. ευρω και υγεια.

2) 50 γυναικες διαφορετικων εθνικοτητων απιστευτης ομορφιας να με ποθουν σαν κολασμενες.

 

 

;D

p.s εγω δεν καταλαβα...γιατι ενω ειναι ισως το καλυτερο του κομματι....δεν το εχει παιξει ποτε live.....εαν γνωριζει καποιος ας μου λυσει την απορια.

 

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....ωραια τζινι...μη φευγεις περιμενε εχω αλλες 2:

1) 3 εκατ. ευρω και υγεια.

2) 50 γυναικες διαφορετικων εθνικοτητων απιστευτης ομορφιας να με ποθουν σαν κολασμενες.

/quote]  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Aν τα μπορούσα αυτά, χαμός θα γινόταν  ;D ;D ;D ;D

 

 

p.s εγω δεν καταλαβα...γιατι ενω ειναι ισως το καλυτερο του κομματι....δεν το εχει παιξει ποτε live.....εαν γνωριζει καποιος ας μου λυσει την απορια.

 

Αυτό ούτε και εγώ το κατάλαβα ποτέ μου  ???

Αλλά ήσουν στο μυαλό μου μπαγάσα, γιατί το έγραψα προχθές, μόλις τελείωσα το what breaks a heart  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χει ξεχασμενο φαινεται. ;D ;D

Ωραιο Πανο και ακολουθεις ωραια τις δυναμικες του.

Ίσως να το μπορούσα και λίγο καλύτερα  ;)

Πάντως είμαι ικανοποιημένος γιατί πριν από λίγο καιρό, αυτά τα κομμάτια δεν θα τολμούσα να τα"ακουμπήσω" ;)

Σε ευχαριστώ φίλε  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω γιατί όποτε το ακούω μου θυμίζει μπουζουκομάγαζο,μπαλάντα και λαϊκά ακούσματα...και το καραγουστάρω.

 

Του δωσες και κατάλαβε!

 

Ωραίος !

 

υ.γ. και ο Ignatios..κολλημένος με τον Σαντριάνι είναι!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

υ.γ. και ο Ignatios..κολλημένος με τον Σαντριάνι είναι!

 

μπαααααααα τον εχω ξεπερασει εδω και χρονια.....καποτε ναι ειχα τρελα....τωρα ειμαι με τον timmons αλλα παλια ειχα το κολλημα μου.Και ειδικα με αυτο το κομματι.Αξεπεραστο...αν μου επιτρεπεις βαζω την παλια δικη μου αποψη.

 

 

 

εαν οχι το βγαζω αμεσως. ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω γιατί όποτε το ακούω μου θυμίζει μπουζουκομάγαζο,μπαλάντα και λαϊκά ακούσματα...και το καραγουστάρω.

 

Του δωσες και κατάλαβε!

 

Ωραίος !

 

υ.γ. και ο Ignatios..κολλημένος με τον Σαντριάνι είναι!

Χθες το μεσημέρι έβλεπα επανάληψη Κωνσταντίνου και Ελένης και στο μπάρ το έπαιζε ως μουσική. Μεγαλειώδεις στιγμές  ;D ;D ;D

Ναι νομίζω ότι και ο Ιγνάτιος πάσχει και αυτός από οξεία  Σατριανίτιδα  :P και από ότι έχω μάθει γιατρειά δεν υπάρχει  ;D ;D ;D

Σε ευχαριστώ  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαααααααα τον εχω ξεπερασει εδω και χρονια.....καποτε ναι ειχα τρελα....τωρα ειμαι με τον timmons αλλα παλια ειχα το κολλημα μου.Και ειδικα με αυτο το κομματι.Αξεπεραστο...αν μου επιτρεπεις βαζω την παλια δικη μου αποψη.

 

 

 

εαν οχι το βγαζω αμεσως. ;)

Εννοείται φίλε ότι μπορείς  ;). Εγώ την έχω σώσει την δική σου εκτέλεση, η οποία είναι καλύτερη πιστεύω από την δική μου και όταν μου την είχες στείλει δεν ήξερα ότι θα το κατάφερνα κάποια στιγμή  ;)

Και η Σατριανίτιδα δεν ξεπερνιέται ποτέ  ;). Υποβόσκει και κάποια στιγμή εκδηλώνεται ξανά  ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται φίλε ότι μπορείς  ;). Εγώ την έχω σώσει την δική σου εκτέλεση, η οποία είναι καλύτερη πιστεύω από την δική μου και όταν μου την είχες στείλει δεν ήξερα ότι θα το κατάφερνα κάποια στιγμή  ;)

Και η Σατριανίτιδα δεν ξεπερνιέται ποτέ  ;). Υποβόσκει και κάποια στιγμή εκδηλώνεται ξανά  ;D ;D ;D

 

δεν υπαρχει καλυτερο και χειροτερο σε αυτα τα πραγματα...υπαρχει διαφορετικη προσεγγιση με προσωπικα στοιχεια παιξιματος...που το κανει ολο αυτο πολυ ενδιαφερον.Εαν εχει κανενας αλλος δικη του εκτελεση ας την ανεβασει.....ειναι κομματαρα ρε γ***τ.....

 

παντως το κινητο βγαζει ενοχλητικα πριμα που κανονικα δεν υπαρχουν...τεσπα!

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου