Προς το περιεχόμενο

olp mm1 μαγνητες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα παιδια.θα ηθελα να ρωτησω,εαν γνωριζετε καποιο καλο συνδιασμο μαγνητων για μια olp mm1 ...βεβαια η κιθαρα απο τη μανα της εχει καλους μαγνητες,παιζουν ικανοποιητικα θα ελεγα,αλλα πιστευω οποιαδηποτε αναβαθμιση,ειναι παντα για καλο...

εαν γνωριζετε,και αν θελετε ριχτε καμια ιδεα για κανενα καλο συνδιασμο..απο οτι εχω δει στο youtube (αν και δεν ειναι παντα απολυτο) οι περισοτεροι συνδιασμοι ειναι με dimarzio...ενας dp 100 στη γεφυρα λεει κατι?  ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα! Ειχα παρει μια mm1 για projectaki χωρις μαγνητες. Εuκολοπαιχτη και πολυ βολικη θα ελεγα :)

Επειδη δεν καιγομουν να βγαλω κανενα φοβερο ηχο απο αυτη , εβαλα τους V7 V8 apo ibanez καρφωτους στο σωμα! Πολυ καλο αποτελεσμα αν και το περιμενα πολυ μετριο και ψευτικο. Ο v7ειδικα μου αρεσει παρα πολυ πανω της. Ο v8στη γεφυρα δε με ξετρελαινει αλλα ετσι κι αλλιως συνηθως δουλευει παρουσια distorsion ;) opote mia xara ;) και με ιδιαιτερα χαμηλο κοστος! blogolp.jpg

www.mario-art2.blogspot.com

www.mario-art.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φιλε μου.εχεις δικιο...και μενα επεσε στα χερια μου απο συμπτωση..ειχα ακουσει καλα λογια αλλα σε γενικες γραμμες ειναι πολυ τιμια κιθαρα...ελαφρια,βολικη,και το μπρατσο ειδικα για τα δικα μου τα δεδομενα ,πολυ ανετο...οχι οτι εχω παραπονο απο τους μαγνητες,απλα ελεγα εαν καποιος εχει προσπαθησει καμια αλλαγη να μου πει τις εντυπωσεις του,και επειδη ειδα στο youtube οι περισσοτερες αλλαγες και συνδιασμοι ειναι σχετικα με dimarzio ,,steves--tone zone...ευχαριστω για τη βοηθεια σου φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου