Προς το περιεχόμενο

My Midnight


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

......καλο ειναι......αλλα μια συμβουλη...εχω μια φιλη ψυχολογο που της εχω μιλησει για το ''προβλημα'' σου και μου ειπε οτι μπορει να ασχοληθει ....σε καλη τιμη παντα. ;D

 

παντως αυτος που εχει κανει μακραν τα καλυτερα covers στο tube ειναι ο παρακατω με αποκορυφωση το συγκεκριμενο που το θεωρω ισως απο τα πιο δυσκολα κομματια του ωστε να το αποδωσεις σωστα.

 

 

 

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

......καλο ειναι......αλλα μια συμβουλη...εχω μια φιλη ψυχολογο που της εχω μιλησει για το ''προβλημα'' σου και μου ειπε οτι μπορει να ασχοληθει ....σε καλη τιμη παντα. ;D

 

παντως αυτος που εχει κανει μακραν τα καλυτερα covers στο tube ειναι ο παρακατω με αποκορυφωση το συγκεκριμενο που το θεωρω ισως απο τα πιο δυσκολα κομματια του ωστε να το αποδωσεις σωστα.

 

 

 

 

 

Έχω πάει και μου είπε ότι είμαι ανίατη περίπτωση  ;D ;D ;D

Το συγκεκριμένο το είχα σκοτώσει πριν λίγο καιρό  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο το είχα σκοτώσει πριν λίγο καιρό  ;)

 

εγω να δεις....αστα ..για μενα ειναι πολυ δυσκολο κομματι.....αλλα ο τυπος ειναι εξαιρετικος.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω να δεις....αστα ..για μενα ειναι πολυ δυσκολο κομματι.....αλλα ο τυπος ειναι εξαιρετικος.

Τον έχω παρακολουθήσει τον τυπά στο youtube και είναι πραγματικά πάρα πολύ καλός  8).

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου