Προς το περιεχόμενο

Eric Clapton - Behind the mask.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Κλαφτον μαγκες περα απο ψεματα ειναι ο μεγαλυτερος απο τους μεγαλυτερους μουσικαρες ολων των εποχων.

Μουσικος σοβαρος ευγενης, μεγαλος και μεγαλοπρεπης, γεναιοδωρος και πανω απ ολα σεβεται τους μουσικους με τους οποιους παιζει παρεα, οποιοι και να ειναι αυτοι και οποιουδηποτε αναστηματος.

Ειπα και ελαλησα  ;D

Ουγκ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ο Κλαφτον μαγκες περα απο ψεματα ειναι ο μεγαλυτερος απο τους μεγαλυτερους μουσικαρες ολων των εποχων.

Μουσικος σοβαρος ευγενης, μεγαλος και μεγαλοπρεπης, γεναιοδωρος και πανω απ ολα σεβεται τους μουσικους με τους οποιους παιζει παρεα, οποιοι και να ειναι αυτοι και οποιουδηποτε αναστηματος.

Ειπα και ελαλησα  ;D

Ουγκ!

 

 

+100000 :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να παίζω με τον Κλάπτον  ;)

Μπράβο Ηλία.

Και λέω μπράβο στον μεγάλο Έλληνα bluesman που αναγνωρίζει τον τεράστιο καλλιτέχνη.

Όταν ανέβασα το βιντεάκι μου πέρασε απ' το μυαλό το "σιγά τη κιθάρα που παίζει, τα τραγούδια που λέει, πως τα λέει, κλπ ...", ρήσεις κάποιων ανεγκεφάλων που ακούω συχνά τα τελευταία χρόνια. >:(

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Ηλία.

Και λέω μπράβο στον μεγάλο Έλληνα bluesman που αναγνωρίζει τον τεράστιο καλλιτέχνη.

Όταν ανέβασα το βιντεάκι μου πέρασε απ' το μυαλό το "σιγά τη κιθάρα που παίζει, τα τραγούδια που λέει, πως τα λέει, κλπ ...", ρήσεις κάποιων ανεγκεφάλων που ακούω συχνά τα τελευταία χρόνια. >:(

 

Μην ασχολεισαι sir, το εγραψες ηδη.

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Ηλία.

Και λέω μπράβο στον μεγάλο Έλληνα bluesman που αναγνωρίζει τον τεράστιο καλλιτέχνη.

 

επειδη τον Νέστωρα τον ξέρω, ετσω και λίγο......θα απαντησω πάνω σε δικό του λεγομενο, (οπως και πολλών άλλων κατα καιρούς που μου σπαει κυριολεκτικά τα νεύρα).

 

υπάρχει κάτι που να έχει πει εδω μέσα ο Ηλίας και να μην πάρει απάντηση τύπου...μπράβο!!!σωστός!!!θεός!! κλπ κλπ.

Ελεος ρε παιδιά, δεν ειναι κανενα παιδάκι που να θελει να ακούει συνέχεια μπράβο!

Τον εκτιμώ πολύ και η μουσική του μου αρέσει επισης πολύ και δεν θέλω να φανει ως κατι που λέω εναντιον του (γιατι θα ειναι αλλοιωση), αλλά.....δεν ειναι, και ουτε νομίζω οτι θέλει να ειναι ο πάππας της ρωμης.

 

Νέστωρα, σορυ ρε φίλε αλλά μου βγήκε λίγο περίεργο ;)

 

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα το 1ο και/ή το 2ο.Το 3ο θα προέκυπτε φυσικά.  ;)

 

Για το μεγαλείο του Clapton δεν χρειάζονται πολλά λόγια.Ένα ενδιαφέρον στοιχείο είναι, οτί ο Clapton είναι από τους ελάχιστους κιθαρίστες -αν όχι ο μόνος- που κατόρθωσε να "δημιουργήσει σχολή" και με τις δύο κλασσικές κιθάρες.Και με Les Paul και με Strat.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου