Προς το περιεχόμενο

Μαγνητες για Stratocaster!!Tex vs 69 vs BN!Τη βοηθεια σας παιδια!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φυσικά και δεν καθάρισες με texas specials. Να σου πω την αλήθεια, έτσι όπως μας τα λες, πιο πολύ για cs 69 σε κόβω.

 

+1 αν θες οπωσδήποτε να μείνεις σε Fender.

 

Πάντως δεν θα βαρεθώ -ενώ έχω αδυναμία στους duncans- να υποστηρίζω αυτή τη μικρή εταιρεία εδώ στη "γειτονιά μας"...Απλά φοβεροί.

 

http://www.wizz-pickups.com/

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παλι γτ μου εχουν κατσει πιο καλα οι Bare Knuckle?Σχετικα με τους Fralin υπαρχει καποιο καλο βιντεο γτ δε βρισκω κατι που να με ενθουσιαζει?

Took A Jump Through Mississippi...Well,Muddy Water Turned To Wine...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα σε μια strat  το σετ seymour duncan axe everything. Σε γενικες γραμμες επαιζαν πολλα ειδη. Οταν εβαλα τους texas Special εφαγα κολλημα. προτιμω να εχω αυτην την κιθαρα για Vintage Single coil ηχο  και αν χρειαζομαι 2πλους η hum Canceling να εχω μια αλλη κιθαρα. Και τα 2 μαζι δεν ξερω αν γινεται να το πετυχεις σε μεγαλο βαθμο. Τωρα αν ειναι αναγκη να τα συνδιαζεις σε μια κιθαρα θελει λιγο ψαξιμο. Ας μην ξεχναμε ομως οτι πρωτευον ρολο παιζουν τα δαχτυλα και το παιξιμο. Α και μην περιμενεις να βγαλεις ακρη ακουγοντας απο το   youtube.

We are the Sultans Of Swing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και μην περιμενεις να βγαλεις ακρη ακουγοντας απο το  youtube.

 

Το ξερω φιλε μου,αλλα τα χερια μου ειναι δεμενα.Εχω σταθερη δουλεια και δε μπορω να παρω αδεια για να ψαχτω περισσοτερο.Οτι βρω στο ιντερνετ και εννοειτε γνωμες δικες σας.

Took A Jump Through Mississippi...Well,Muddy Water Turned To Wine...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα μπορει να ακουσεις μετριους μαγνητες και απο πισω να εχουν πολυ καλες παραγωγες + να εχει ωραια παιξιματα και να ακουσεις μετριο ηχο εως κατσαρολα επειδη ο αλλος ειναι ασχετος. Παντως οι Fralin ειναι ποιοτικοι και αξιολογοι μαγνητες. Καλη τυχη λοιπον!

We are the Sultans Of Swing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 αν θες οπωσδήποτε να μείνεις σε Fender.

 

Πάντως δεν θα βαρεθώ -ενώ έχω αδυναμία στους duncans- να υποστηρίζω αυτή τη μικρή εταιρεία εδώ στη "γειτονιά μας"...Απλά φοβεροί.

 

http://www.wizz-pickups.com/

Όταν λέμε γειτονιά;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Θελω γνωμες για το πως να πετυχω εναν ηχο να με γεμιζει σε αυτα

 

ευκολοτερο πραγμα δεν υπαρχει: παρε εναν καλο λαμπατο ενισχυτη

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευκολοτερο πραγμα δεν υπαρχει: παρε εναν καλο λαμπατο ενισχυτη

 

Εχω εναν Orange Rockerverb 50mkii.Πιστευω οτι ειναι αρκετα καλος για κατι τετοιο.

Took A Jump Through Mississippi...Well,Muddy Water Turned To Wine...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λέμε γειτονιά;

 

Στην Κροατία.Alex λέγεται ο ιδιοκτήτης.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου