Προς το περιεχόμενο

Έμμονο Γκρίζο - Τι κι αν αλλάξω (Official Video 2012)


haryy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hi guys! Είμαστε χαρούμενοι που καταφέραμε να φτιάξουμε ένα κλιπ για ένα κομμάτι από το cd μας που κυκλοφόρησε τον Φλεβάρη, οπότε και το κοινοποιώ εδώ... παρατηρήσεις καλοδεχούμενες και ευπρόσδεκτες. Ελπίζω να σας αρέσει, όπως και το τραγούδι βεβαίως!

Stay rock!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Εξαιρετικό το κομμάτι.

Και στο λέει ένας που σιχαίνεται με όλο του «το είναι» τον Ελληνικό στίχο στη rock. ;D ;D ;D

Η παραγωγή είναι ό,τι καλλίτερο έχω ακούσει ΠΟΤΕ σε Ελληνικά επίπεδα….ισάξια με αυτές του εξωτερικού (Κοιτάει τους Nickelback στα ίσια. ).

Το video είναι πολύ καλό…γρήγορο…με brutality στο montage.

To cross processing effect πάει πολύ στο style (γι΄αυτό το έκαμνα και εγώ στο video του Παπαδόπουλα  :P ;D).

Το ότι είναι μικρό σε διάρκεια επίσης μου άρεσε.

Μπράβο Χάρη….μπράβο σε όλους  σας..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μπράβο ρε έμμονοι! Πολύ γκάζι και ενέργεια.

Ωραίος ήχος και ωραία εσωτερικά πλάνα.

Συγχαρητήρια και καλή επιτυχία!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πορώθηκα πρωί πρωί.  ;D

 

Το ροκ γρέζι στην φωνή με ελληνικό στίχο μου έκανε τρομερή εντύπωση.  :D

 

Και γαμώ το groove ,δυνατό το βίντεο!

 

Δε σε κρύβω ότι έκανα headbanging από τα πρώτα δευτερόλεπτα αυθορμήτως  8)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και από μένα ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!

 

Ωραίο κομμάτι, πιασάρικο, δυνατό με φοβερή παραγωγή!

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ε μπήκε ήδη στο mp3!Που μπορούμε να βρούμε το άλμπουμ;

 

Οι στίχοι είναι ποιητικοί,αφηρημένοι ταιριάζοντας  νταν με το γενικότερο ύφος. \m/ 

 

Έχετε live μεσα στο μήνα?

 

Άντε γιατί κοντεύουμε να ξεχάσουμε πως είναι το ελληνόφωνο ροκ σε αυτήν την χώρα μες τους ''ρόκερς'' που πλασάρονται στα mad awards.  >:(

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ναι λοιπόν!

 

1. Έκανα headbanging ακόμη κι εγώ, ντάλα στις 12:00 το μεσημέρι!

2. Πότε και πού θα παίξεται παρακαλώ;

3. Το CD που να το αγοράσουμε (άντε μπας και βγεί και τίποτα ρε παιδιά).

4. Γιατί νιώθω ότι επαναλαμβάνω ότι λένε οι από πάνω;

 

Γαμώτα βίντεο και γαμώτα κομμάτια! Μπράβο και 0 σχόλια αρνητικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ε μπήκε ήδη στο mp3!Που μπορούμε να βρούμε το άλμπουμ;

 

Οι στίχοι είναι ποιητικοί,αφηρημένοι ταιριάζοντας  νταν με το γενικότερο ύφος. \m/ 

 

Έχετε live μεσα στο μήνα?

 

Άντε γιατί κοντεύουμε να ξεχάσουμε πως είναι το ελληνόφωνο ροκ σε αυτήν την χώρα μες τους ''ρόκερς'' που πλασάρονται στα mad awards.  >:(

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα!

We will walk on the land....

Peter Gabriel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό το κομμάτι.

Και στο λέει ένας που σιχαίνεται με όλο του «το είναι» τον Ελληνικό στίχο στη rock. ;D ;D ;D

Η παραγωγή είναι ό,τι καλλίτερο έχω ακούσει ΠΟΤΕ σε Ελληνικά επίπεδα….ισάξια με αυτές του εξωτερικού (Κοιτάει τους Nickelback στα ίσια. ).

Το video είναι πολύ καλό…γρήγορο…με brutality στο montage.

To cross processing effect πάει πολύ στο style (γι΄αυτό το έκαμνα και εγώ στο video του Παπαδόπουλα  :P ;D).

Το ότι είναι μικρό σε διάρκεια επίσης μου άρεσε.

Μπράβο Χάρη….μπράβο σε όλους  σας..

 

Λάκη, θα το πάρω πάνω μου ρε, τι Nickelback μου λες??? :o Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα θερμά σου λόγια και ξέρω ότι τα πιστεύεις. Είναι τιμή μου που συγκρίνεις τον ήχο μας με παραγωγές του εξωτερικού... Η βασική ιδέα ήταν να έχουμε punchy αλλά φυσικό και επιθετικό ήχο, όπως περίπου έχουμε στις πρόβες και τα live μας. Ελπίζω πως το πετύχαμε αυτό. Τα τεχνικά σου σχόλια για το κλιπ δεν γνωρίζω τι είναι αλλά αφού σου άρεσε, εμένα μου περισσεύει :D. Η μικρή διάρκεια και μένα μου άρεσε πολύ...Thanks a lot!!!

 

Μπράβο ρε έμμονοι! Πολύ γκάζι και ενέργεια.

Ωραίος ήχος και ωραία εσωτερικά πλάνα.

Συγχαρητήρια και καλή επιτυχία!

 

Ντάνκε chief!!!

 

Καλά ε μπήκε ήδη στο mp3!Που μπορούμε να βρούμε το άλμπουμ;

 

Οι στίχοι είναι ποιητικοί,αφηρημένοι ταιριάζοντας  νταν με το γενικότερο ύφος. \m/  

 

Έχετε live μεσα στο μήνα?

 

Άντε γιατί κοντεύουμε να ξεχάσουμε πως είναι το ελληνόφωνο ροκ σε αυτήν την χώρα μες τους ''ρόκερς'' που πλασάρονται στα mad awards.  >:(

 

8) 8). Είμαι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ "δύσκολος" με τον ελληνικό στίχο, αλλά ο τρόπος γραφής του Μπάμπη και η μελωδικότητα των στίχων του με ελκύει και μου κολλάει με τη μουσική μας (είναι και ένας βασικός λόγος που μπήκα στο συγκρότημα πριν 4 χρόνια). Το ελληνόφωνο γενικά το θεωρούμε πρόκληση γιατί είναι πιο δύσκολο να ταιριάξει ειδικά με τον σκληρό ήχο που πολλές φορές έχουμε, αλλά είναι και πιο άμεσο στον έλληνα ακροατή.

Live έχουμε και καλό μάλιστα, αλλά θα είναι στο Νεστόριο της Καστοριάς 5 Αυγούστου όπου θα ανοίξουμε την τελευταία μέρα του riverparty. Aν είσαι από πάνω και μπορέσεις να έρθεις θα σου δώσω και cdάκι, αλλιώς στείλε μου με pm διεύθυνση να σου στείλω ένα. Δυστυχώς η τελευταία μας "περιπέτεια" με τις δισκογραφικές και τις εταιρείες διανομής δεν είχε το επιθυμητό αποτέλεσμα, οπότε, πια μόνο δια ..προσωπικής επαφής! :)

 

Και από μένα ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!

 

Ωραίο κομμάτι, πιασάρικο, δυνατό με φοβερή παραγωγή!

 

Thanks, και μια beerα στην υγειά σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου