Προς το περιεχόμενο

Θεσσαλονίκη-καλός τεχνίτης για σετάρισμα-tonepros


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι κ γω απο Θεσσαλια κ προτεινω (δαγκωτο) τον Παναγιωτη Λαμπη...ηθελα να μεταμορφωσω την les paul μου κ ηταν ο μοναδικος που προσφερθηκε να κανει την δουλεια με λογικο αντιτιμο κ με μικρο χρονο παραδοσης...Συνεπης,ευγεναστατος κ καλος μαστορας...πολλα + κ απο μενα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς να σου βρει τους συγκεκριμένους μαγνήτες;

 

Ο superfunk έχει γράψει ένα ωραίο άρθρο σχετικά με το σετάρισμα.Διάβασέ το,αξίζει τον κόπο...  ;)

 

http://www.noiz.gr/index.php?action=articles;sa=view;article=39

 

 

όχι τους μαγνήτες τους έχω πάνω,απλά να μου τους βάλει σε σωστό ύψος θέλω,ξέρω οτι είναι υποκειμενικό το θέμα αλλά τουλάχιστον ας μου τους βάλει σε μια "ουδέτερη" θέση και μετά να τους πειράξω για να ξέρω πως να κινηθώ μη τους αλλάξω τα φώτα  :P

 

απότι βλέπω πάντως αρκετοί μου προτείνετε τον Παναγιώτη Λαμπη οποτε μάλλον προς τα εκει θα κινηθώ

αν ξέρει κάποιος να μου πει κιόλας ποιος έχει tonepros στη Θεσσαλονίκη θα με βοηθούσε,γιατί αλλιώς πρέπει να τα παραγγείλω απέξω και να ξαναπάω θεσσαλονίκη να μου κάνουν τη δουλειά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι κ γω απο Θεσσαλια κ προτεινω (δαγκωτο) τον Παναγιωτη Λαμπη...ηθελα να μεταμορφωσω την les paul μου κ ηταν ο μοναδικος που προσφερθηκε να κανει την δουλεια με λογικο αντιτιμο κ με μικρο χρονο παραδοσης...Συνεπης,ευγεναστατος κ καλος μαστορας...πολλα + κ απο μενα... ;)

+1000 σε όλα

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου