Προς το περιεχόμενο

Κεφαλη + Καμπινα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά πιστεύω πως από τα 15 κιλά και πάνω ένα δίτροχο καροτσάκι μαζί με τους κατάλληλους ιμάντες έιναι μονόδρομος και διαγράφει το πρόβλημα μια και καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Με ποιό σκεπτικό;

Θυμήσου μόνο (λόγω Altzheimer) ότι μιλάει για α) κιθάρα β) ερσιτεχνική χρήση γ) γύρω στα 30W

 

Τι για 30W μιλάμε τόση ώρα; Ήμαρτον... Ε τότε ας πάρει έναν Brutus στα 22W να δει το φως του (κεφάλι) και από κάτω ας βάλει μια ωραία καμπινούλα με 12ιντσο- όμορφα, σουλουπωμένα και λίγα κιλά  ;)  ;D

 

Edit: Βγαίνουν σε 28 ή 11 W-  11 και 10 κιλά αντίστοιχα φουλ λάμπα

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα ηταν καλυτερο να αγορασω κατι "ΚΑΛΟ" μια και καλη και να μην μαζευω σαβουρα? πες οτι μεθαυριο σταματησω την κιθαρα ποσα λεφτα θα χασω απο τον mesa? 400-500ευρω αν ναι ε πραγματικα κλαιν  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α και κατι ακομα με εναν προχειρο υπολογισμο για 15-20 πεταλακια θελεις οσα θελεις για αυτον τον ενισχυτη επειδη το κοιταξα λιγο το θεμα ειδα οτι καινουριος κανει 3000ευρω και η κατασταση του στις φωτογραφιες φαινεται αριστη. Αυτο σημαινει οτι αν τον παρω θα ειμαι καλυμενος μια ζωη δεν θα εδινα αυτα τα χρηματα δηλαδη για αλλα πραγματα μεχρι να φτασω σε αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα ηταν καλυτερο να αγορασω κατι "ΚΑΛΟ" μια και καλη και να μην μαζευω σαβουρα? πες οτι μεθαυριο σταματησω την κιθαρα ποσα λεφτα θα χασω απο τον mesa? 400-500ευρω αν ναι ε πραγματικα κλαιν  8)

 

Το καλό είναι τελείως σχετικό, όπως και η σαβούρα...Πλέον ότι και να πάρεις πάνω απο 300-400 ευρώ δεν είναι σαβούρα!!! Σαν φιλική συμβουλή, επειδή τα λεφτά είναι πάρα πολλά και επειδή υπάρχουν ενισχυτάρες με 400-500 ευρώ, θα σου πρότεινα να κινηθείς προς αυτές τις κατευθύνσεις...Αν στο μέλλον δεις πχ οτι βγάζεις και λεφτά απο την ενασχόλησή σου με την μουσική, επενδύεις και παίρνεις τέτοιο ενισχυτή....Βέβαια it's your money... Απλά και τα 400-500 ευρώ που θεωρείς κλάιν, για πολλούς είναι ένα μηνιάτικο και οι καιροί είναι χαλεποί...

I can change one note and make you cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό είναι τελείως σχετικό, όπως και η σαβούρα...Πλέον ότι και να πάρεις πάνω απο 300-400 ευρώ δεν είναι σαβούρα!!! Σαν φιλική συμβουλή, επειδή τα λεφτά είναι πάρα πολλά και επειδή υπάρχουν ενισχυτάρες με 400-500 ευρώ, θα σου πρότεινα να κινηθείς προς αυτές τις κατευθύνσεις...Αν στο μέλλον δεις πχ οτι βγάζεις και λεφτά απο την ενασχόλησή σου με την μουσική, επενδύεις και παίρνεις τέτοιο ενισχυτή....Βέβαια it's your money... Απλά και τα 400-500 ευρώ που θεωρείς κλάιν, για πολλούς είναι ένα μηνιάτικο και οι καιροί είναι χαλεποί...

δεν αντιλεγω καθολου και επισης δεν τα εχω για πεταμα τα 400-500 και εγω τα εχω δουλεψει δεν ειμαι εφοπλιστης  ουτε πουλαω κοκαινη απλα δεν θα με στεναχωρησουν τοσο οσο να μου εμενε και να τον κοιτουσα... εδω μεσα υπαρχουν ατομα που ειναι 35-40-50 χρονον και σιγουρα εχουν δωσει τοσα χρηματα σε μουσικο εξοπλισμο που θα μπορουσαν να αγορασουν σπιτι.. και ισως μερικοι απο αυτους παιζουν "για παρτι τους"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου