Προς το περιεχόμενο

Κεφαλη + Καμπινα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mε αυτην την αποψη εχεις απολυτο δικιο :) κατι ακομα ο Mesa boogie dual caliber 5 ειναι ιδιος,καλυτερος η χειροτερος;  ???

 

χειροτερος...

 

 

Αν είναι να τα σκάσεις για να πάρεις καλό mesa boogie combo τόστε πάρε το σωστό να το εχεις για μια ζωή.

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=73355

 

Αν του πεις για 1500 στο χέρι δε νομιζω να μη σου κάνει καλύτερη τιμή.

 

θα παθει κανα εγκεφαλικο αν αυτος ειναι ο πρωτος ενισχυτης της προκοπης στη ζωη του.... ;D

 

οντως αν τα εχεις παρε αυτον.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν είναι να τα σκάσεις για να πάρεις καλό mesa boogie combo τόστε πάρε το σωστό να το εχεις για μια ζωή.

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=73355

 

Αν του πεις για 1500 στο χέρι δε νομιζω να μη σου κάνει καλύτερη τιμή.

τον ζαχαρωσα και αυτον αλλα φοβηθηκα να ρωτησω μην φαω κραξιμο :P ωραιο πραγμα! γινετε και παp0υτσοθηκη  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω πως μια μελαχρινη καλονη 55-58 κιλα θα την κουβαλουσαμε ολοι ανετα  8) 8) 8) θα κανω ενα τηλεφωνο στο παλικαρι που εχει τον mesa και αν τα βρουμε στην τιμη ισως κανω την μεγαλειωδες κινηση (ζωης)... καλο θα ηταν αν καταφερω να πουλησω τον παρον ενισχυτη μονο και μονο για βενζινες διοδια :P οπως ειχα πει και παλιοτερα δεν πουλαω οργανα αλλα σε αυτην τη περιπτωση ισως κανω μια εξαιρεση.. (ο θεος να με φωτησει!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλίμονο. Χαλαρά. Αυτές οι επένδυσες είναι οι καλύτερες.

Όπως είπε και ο OP, κανα ροκάκι, κανα μπλουζάκι, καμια φανέλα ε, να μην δώσουμε και κανα €1,5Κ.

Και μια κεφαλολαμπιέρα Τυρνάβου με ντουλάπα 8Χ12 μπας και ακούγομαι πάνω από τον ντράμερ σαν τον βρω και παίξουμε.

 

Ο Γιωργάκης είχε δίκιο κι ας τον κοροϊδεύετε...... Λεφτά υπήρχαν και υπάρχουν. Εμείς απλώς δεν τα χουμε.

 

Σόρρυ φίλε μου, εγώ όταν αγοράζω εξοπλισμό αυτής της τάξης χρημάτων, επένδυση κάνω... Έτσι το βλέπω, επενδύω στην τρέλα μου, στην κ@βλα μου, στον ήχο μου, στις γνώσεις μου, στα αυτιά μου ακόμα και στα παιδιά μου που θα τους το αφήσω αμανάτι...

 

Και στην τελική δεν είμαστε εδώ για να κρίνουμε το ποιος έχει λεφτά και πώς τα διαχειρίζεται. Από τη στιγμή που το παλικάρι έχει και διαθέτει αυτά τα χρήματα, ανάλογα πράγματα θα του προτείνω... Άσχετα με αν εγώ τα έχω ή όχι, αν το εγκρίνω ή όχι...

 

Για τα υπόλοιπα του θέματος, του να κατέβει με την κιθάρα του να δοκιμάσει κτλ κτλ, μαζί σου εννοείται. Ότι και να λέει ο καθένας μας, αν δεν ακούσεις εσύ ο ίδιος να κρίνεις ....

 

Φιλικά πάντα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ φίλε μου, εγώ όταν αγοράζω εξοπλισμό αυτής της τάξης χρημάτων, επένδυση κάνω... Έτσι το βλέπω, επενδύω στην τρέλα μου, στην κ@βλα μου, στον ήχο μου, στις γνώσεις μου, στα αυτιά μου ακόμα και στα παιδιά μου που θα τους το αφήσω αμανάτι...

Ναι, ντάξει, τα ίδια λέμε όλοι μπας και μας πιστέψουμε.

Επένδυση λέγεται μία αγορά που στηρίζεται στην γνώση και στην εμπειρία και αποτελεί μια συνειδητή επιλογή που

α) Είτε θα μου καλύψει μακροπρόθεσμα τις ανάγκες μου και θα μου αποσβέσει με την χρήση της την αγορά μου

β) Είτε γνωρίζω / υπολογίζω ότι μακροπρόθεσμα η αξία της θα είναι μεγαλύτερη και από την πληθωριστική μελλοντική αξία σε βάθος χρόνου.

 

Το "έχω 1500 και θέλω να τα ξοδέψω σε κάτι που δεν ξέρω αλλά πείτε μου εσείς τι να πάρω για να χαζεύω με την κιθάρα μου", δεν εμπίπτει σε καμμία από τις παραπάνω κατηγορίες.

 

Από την άλλη σωστά λες, δικά του είναι και ότι θέλει ας κάνει και δραγουμάνος στην τσέπη του δεν είμαι αλλά την άποψή μου θα την πω κι ας μην αρέσει.

 

Σαφέστατα πάντα φιλικά.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

"Μέση" για να κουβαλάτε έχετε;

Το λέω γιατί από Sir, έγινα μασέρ προχτές. ;D

 

Αφού αρχικά θα ευχαριστήσω δημόσια τον μασέρ μου  ;D ;D ;D θα ρωτήσω και εγώ: Μέση έχετε για να κουβαλάτε;

 

ΥΓ: Από το Σάββατο είμαι με ένα πόδι και λίγη μέση... για αυτό το λέω...  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Από το Σάββατο είμαι με ένα πόδι και λίγη μέση... για αυτό το λέω...  ;D ;D ;D

To παιδί όμως που ψάχνει ενισχυτή...είναι 18 χρονών ρε παλιόγριες! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

To παιδί όμως που ψάχνει ενισχυτή...είναι 18 χρονών ρε παλιόγριες! ;D ;D

 

Α, τότε μαζί του: Εγώ το λέω, τα κουβαλήματα είναι για τους νέους και όχι για εμάς τους ηλικιωμένους  ;D

 

Άμα αντέχει η μέση του τότε κεφάλι και καμπίνα  ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, τότε μαζί του: Εγώ το λέω, τα κουβαλήματα είναι για τους νέους και όχι για εμάς τους ηλικιωμένους  ;D

 

Άμα αντέχει η μέση του τότε κεφάλι και καμπίνα  ;)

Με ποιό σκεπτικό;

Θυμήσου μόνο (λόγω Altzheimer) ότι μιλάει για α) κιθάρα β) ερσιτεχνική χρήση γ) γύρω στα 30W

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου