Προς το περιεχόμενο

εφτιαξα ενα τραγουδι!


grolos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με σπόνσορα τις ασπιρίνες Bayer!    :P

 

Χαχαχαχα τι ασπιρίνες... Μορφίνη σε δόση για εγκαύματα δευτέρου βαθμού τουλάχιστον!!!

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ναι, αλλά εσυ μιλάς γιά την "σάλτσα" του κομματιου...και ναι,... εκει μπορει να χάσεις την μπάλα.....αλλά όχι στο "κυρίως πιάτο" ;)

 

εγω στο συγκεκριμένο ειδα 90% σαλτσα και 10% κυριως πιατο

 

Τώρα τι να πούμε και εμείς... Το είδος για τους περισσότερους μας, είναι... σουαχίλι  ;D

 

Ας βγει κάποιος dubstepολόγος να μας διαφωτίσει αν είναι σόι το τεμάχιο  ;D

 

Προσωπικά, με άφησε αδιάφορο αυτό που άκουσα- αλλά πιθανώς να ενθουσιάσει κάποιους party animals  :D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα οσο και αν δε θελουμε να το παραδεχτουμε ειναι και αυτο ενα ειδος μουσικης ασχετως αν μας φαινεται εμας "καπως" διοτι ανηκουμε σε αλλη κατηγορια. Ενταξει στην αρχη νομιζα πως ημουν στον πολεμο των αστρων. Αλλα ας μη τον αποπαρουμε τον ανθρωπο. Αλλωστε επανω δεξια στο site λεει NOIZ music technology online και αυτο που εγραψε ο φιλος ειναι ενα παρακλαδι της μουσικης τεχνολογιας. Η μηπως οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και άσχετος με το είδος, μου άρεσε. Το riff μου κόλλησε με την πρώτη. Υποθέτω πως παίρνει αρκετή βελτίωση, αλλά σαν πρώτη προσπάθεια είναι μια χαρά για τα αυτιά μου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου