Προς το περιεχόμενο

Bryan Adams-Run to you (acoustic fingerstyle)


gskar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε θα σταθω στην επιλογη του κομματιου.

 

Μιλαμε για ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ παιξιμο τωρα οχι μ#$%ες.

Αυτο που ακουω ειναι η αληθεια της κιθαρας.

Γιατι δεν εχει κανενα ''υποβοηθημα'' απο αυτα που ψαχνουμε οι ηλεκτρικοι να μας σωσουν. ;)

 

Το βιντεο σου ανεβαζει το επιπεδο του φορουμ Γιωργο.

Δωσε ηχο στο λαο. ;)

 

Ζηλευω και υποκλινομαι. ;)

 

Φίλε Σταύρο σε ευχαριστώ για το σχόλιο σου. Για τέτοια σχόλια, από μουσικούς του δικού σου επιπέδου, ζω ;)

Έχεις πολύ δίκιο για την ακουστική. Όλα είναι πιο δύσκολα, οι χορδές πιο σκληρές, κανένα εφφέ, χαμηλή ένταση. Βέβαια κάθε πράγμα έχει την δικιά του αξία και χρηστικότητα.

Τώρα βέβαια ίσως να τα παραλές λιγάκι (όχι ότι δεν μου αρέσει βέβαια ;D). Εγώ πάντως θεωρώ ότι έχω πολύ δρόμο μπροστά μου μέχρι να μπορώ να παίζω όπως θα ήθελα. Και στο φόρουμ υπάρχουν τρομεροί μουσικοί, απλά στην ακουστική είμαστε ελάχιστοι (ξερεις στους τυφλούς ο μονόφθαλμος...  ;D)

 

Εξαιρετικη διασκευη και παίξιμο.

Συγχαρητηρια.

Σε ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ειναι παρα πολυ ωραιο φιλτατε gskar οπως και οτι

αλλο εχουμε ακουσει απο εσενα-περα απ το οτι ειναι απ τ αγαπημενα μου του B.Adams.

Eξαιρετος!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό και η εκτέλεση σου άψογη :D

Σε παρακολουθώ γιατι ξερω οτι παντα θα ακουσω κατι ενδιαφέρον.

Ειναι και για μενα η ακουστική μεγάλη αγάπη αλλά δεν ετυχε να εχω ενα τοσο καλό όργανο! $&@

 

Καλή Ανάσταση

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gskar, δεν εχεις ανεβασει κατι που να μην εχει παιξει συναπτα 3 φορες στον υπολογιστη μου μετα το πρωτο ακουσμα!

 

Φιλε, χαιρομαι πραγματικα το παιξιμο σου!

 

Αν μου επιτρεπεις, για τους φιλους στο φορουμ που δεν το εχουν δει

 

 

 

Καλη σου ανασταση φιλε μου :)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gvour, kostdouk, nasoskosm και gregg χρόνια πολλά και σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια.

 

 

Ειναι και για μενα η ακουστική μεγάλη αγάπη αλλά δεν ετυχε να εχω ενα τοσο καλό όργανο! $&@

 

 

Δεν είναι απαραίτητο να έχεις πολύ ακριβό όργανο για να ασχοληθείς, αρκεί να είναι αξιοπρεπές. Π.χ. οι φτηνές Seagull πιστεύω ότι είναι πολύ καλές για fingerstyle αν είναι σεταρισμένες καλά.

 

 

 

Αν μου επιτρεπεις, για τους φιλους στο φορουμ που δεν το εχουν δει

 

 

 

Καλη σου ανασταση φιλε μου :)

Σε ευχαριστώ για το λινκ :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο δειχνει οτι εισαι γνωστης .Το φανταζομαι τριο :rhodes piano ,κιθαρα ακουστικη ,σκουπες στα τυμπανα η κρουστα ,και μια καλη φωνη θα εσκιζε .Χριστος Ανεστη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο δειχνει οτι εισαι γνωστης .Το φανταζομαι τριο :rhodes piano ,κιθαρα ακουστικη ,σκουπες στα τυμπανα η κρουστα ,και μια καλη φωνη θα εσκιζε .Χριστος Ανεστη .

Σε ευχαριστώ πολύ. Είναι αλήθεια ότι δεν το έχω φανταστεί έτσι αλλά φαίνεται ενδιαφέρον. Αν και εδώ στην επαρχία που μένω μου φαίνεται θα κάνω κουαρτέτο με τον εαυτό μου ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου