Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με το ΚΟΝΤΑΚΤ


bibero2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα!

 

Ειμαι σχετικα καινουριος στο να χρησημοποιω το κοντακτ και εχω ενα προβλημα.

 

Ειχα κανει εγκατασταστη την πρωτη μου βιβλιοθηκη που απλα μεσω του browser του KONTAKT

ειχα βρει το αρχει .nkx της βιβλιοθηκης και αυτο αυτοματα εκανε εγκατασταση ολα τα samples.

 

Κατεβασα καποιες ακομα βιβλιοθηκες οπου τα αρχεια αυτα ειναι με .nki καταληξη, και οταν επιλεγω τον φακελο που περιεχει αυτα τα αρχεια το κοντακτ μου λεει ''Library Not Found''

 

? Καποια ιδεα ?

 

Εκδοση ΚΟΝΤΑΚΤ 5 χρησημοποιω σε ενα Μacbook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα καποιες ακομα βιβλιοθηκες οπου τα αρχεια αυτα ειναι με .nki καταληξη, και οταν επιλεγω τον φακελο που περιεχει αυτα τα αρχεια το κοντακτ μου λεει ''Library Not Found''

 

? Καποια ιδεα ?

Αρκετές...

1) έχεις κατεβάσει μόνο τα .nki και όχι τα waves που τις συνοδεύουν...άρα ουσιαστικά δεν κατέβασες τίποτα. Εάν τις είχες αγοράσει δεν θα είχες αυτό το πρόβλημα.

2) Κάποιες βιβλιοθήκες θέλουν register. Εάν δεν το κάνεις, δεν ενεργοποιούνται. Εάν τις είχες αγοράσει δεν θα είχες αυτό το πρόβλημα.

 

Ειμαι σχετικα καινουριος στο να χρησημοποιω το κοντακτ

φαίνεται ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε οι βιβλιοθηκες ειναι κομπλε απο αποψη αρχειων...

Υπαρχουν και τα αρχεια ηχου (.wav κλπα) και τα .nki-.nkx αρχεια...

 

Τα λεφτα για να τις αγορασω πολυ απλα δεν υπαρχουν...οποτε αστην αυτη την ιστορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πας εκεί που γράφει Libraries και θα πατήσεις από κάτω το κουμπί που λέει add library, θα επιλέξεις τη library που θέλεις και το πρόβλημα θα λυθεί.

 

Πούλα το κορμί σου και αγόρασε το Kontakt, το αξίζει.

http://brokentempo.bandcamp.com/

www.brokentempo.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δυστηχως αυτο που λες κανω και δεν εγκαθισταντε οι βιβλιοθηκες...

 

Μου λεει ''Library not Found''...

 

Το ξερω οτι αξιζει το κοντακτ αλλα προς το παρων ειμαι λιγο δυσκολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Φίλε μου όσο και αν συμμερίζομαι την οικονομική σου κατάσταση, την απάντηση σου θα την βρεις σε κάποια σελίδα με warez όπως εκεί που το βρήκες. Εδω δεν μπορούμε να βοηθήσουμε στο συγκεκριμένο θέμα. Απαγορεύεται απο τους Κανονισμούς όπως θα διάβασες.

Καλή τύχη και πάλι εδώ είμαστε.  ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου