Προς το περιεχόμενο

Amateur Video Alert - "The Making of 'Wound' (SpyrosCh)


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απολαυστικο!!!  8) 8) μου αρεσε πολυ ......

 

 

καλα το οτι εισαι μουσικαρα το ξερεις....τωρα θα σε λεω και σκηνοθεταρα !!! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

όντως θα έβγαινε καλύτερο με μια καλύτερη κάμερα αλλά και τώρα περνάει άνετα η ατμόσφαιρα του making of

 

Χαίρομαι που περνάει έστω αυτό!

Ευχαριστώ και πάλι άπαντες που μπήκανε στον κόπο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το Making of αλλα ο μουσικες ποοιυ ακουσα ηταν το κατι αλλο.

Μπραβο.

Σε ποιο σημειο εισαι?

Κυκλοφαραει, κυκλοφορησε?

Ακριβης τιτλος κυκλοφοριας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το making of!Αποστομωτικός ο συνδυασμός λιτού εξοπλισμού/εξαιρετικού αποτελέσματος που φαίνεται/ακούγεται στο βίντεο.Άψογο γενικά :) Ανυπομονούμε για το Wound.Πότε με το καλό ?

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο!

Το ειδα με ευχαριστηση κι ενδιαφερον!

Τα πλανα απο τα λαιβ και την μπαντα ηταν τα καλυτερα συναρτησει του εκπληκτικου μουσικου θεματος απο πισω.Ωραια κινηση! ;)

Αν η καμερα τραβαει ετσι με φωτισμο δωματιου,αν ειχες φωτα(μανουρα βεβαια)θα ειχες εκπληκτικα αποτελεσματα και καλυτερο οπτικο ''σημα'' για επεξεργασια.

Βεβαια θα ηταν λιγο σικε και μαλλον ηθελες αποτυπωση των αληθινων συνθηκων(ισως καλυτερα ετσι).

 

Το μονο που με χαλασε ηταν η εισαγωγη,οχι σαν σκεψη αλλα επειδη οι σκαλες ηταν φρεσκοσφουγγαρισμενες.. :D ;D

Ηθελε κανα φιλτρο εκει να τις..σκουριασει λιγο ή ενα frame να μην μοιαζει με ληψη απο προετοιμασια νυφης.. :D.

 

Μου αρεσαν παντως οι σκηνοθετικες σου ιδεες Σπυρο!

Αν μαθεις καλα το προγραμμα,θα δουμε ωραια πραματα!

 

Well done!

 

ΥΓ:Φωναρα η κοπελα! :o

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Merci Σταύρο! Χαίρομαι που σου άρεσε.

 

Καλά, φώτα εκει μέσα δεν χωράνε ούτε για αστείο δυστυχώς..(όχι ότι χωράει και τίποτ' άλλο βέβαια)

 

 

ΥΓ:Φωναρα η κοπελα! :o

 

 

Yep! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου έχω πει ρε Σπύρο ότι είναι σπαστικό να είσαι τόσο καλός μουσικός και συνθέτης; Κάνεις τον υπόλοιπο κόσμο να αισθάνεται άχρηστος ρε φίλε (εμένα πάντως σίγουρα)... τι να πω, ντροπή και αίσχος! :P

 

Πέστα ρε Άλκεμιστ! Είμαι έτοιμος να βάλω αγγελία να πουλήσω ό,τι εξοπλισμό έχω και δεν έχω και να το γυρίσω στον αργαλειό... :-X

 

 

Σπύρο είσαι αδιαμφισβήτητη ταλεντάρα και έχεις απίστευτη αισθητική σε ό,τι κι αν κάνεις (σύνθεση/εκτέλεση τώρα και video).

 

Πριν καν ακούσω το album, είμαι σίγουρος ότι θα το λατρέψω!

 

Το "μπράβο" είναι πολύ λίγο για σένα...

 

ΥΓ1: Τα τύμπανα είναι φυσικά ή έχει γίνει programming;

ΥΓ2: Η 2η κοπέλα (φωνάρα! ) που τραγουδάει είναι αυτή που τραγουδάει στο VOX;

ΥΓ3: Με το AKG ηχογράφησες τα πάντα; (Ακουστικές/φωνές/κρουστά κλπ); Από ότι είδα δεν έχεις κάνει κάποια μόνωση στο δωμάτιο. Είχες προβλήματα κατά την ηχογράφηση;

ΥΓ4: Το άλμπουμ θα κυκλοφορήσει από κάποια εταιρεία;

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:)

 

 

ΥΓ1: Τα τύμπανα είναι φυσικά ή έχει γίνει programming;

ΥΓ2: Η 2η κοπέλα (φωνάρα! ) που τραγουδάει είναι αυτή που τραγουδάει στο VOX;

ΥΓ3: Με το AKG ηχογράφησες τα πάντα; (Ακουστικές/φωνές/κρουστά κλπ); Από ότι είδα δεν έχεις κάνει κάποια μόνωση στο δωμάτιο. Είχες προβλήματα κατά την ηχογράφηση;

ΥΓ4: Το άλμπουμ θα κυκλοφορήσει από κάποια εταιρεία;

 

1. Το ez drummer είναι.

2.Ναι!

3.Ναι, είναι το μόνο μικρόφωνο που έχω..δυστυχώς καμμία μόνωση στο χώρο (δεν χωράει και πολλά πράματα μέσα.. Προβλήματα ναι, αλλά τίποτα που να μην αντιμετωπίζεται με υπομονή. Το humming της μονάδας ήταν ένα θέμα, ιδιαίτερα όταν έπρεπε να γραφτούν χαμηλά σε ένταση φωνητικά!

4.Όχι, πάλι όπως το προηγούμενο...

 

Να'στε καλά elavd και ndnikola!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου