Προς το περιεχόμενο

Σήμερα by oselifer


oselifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι ένα τραγούδι που έφτιαξα πριν 6 μήνες περίπου..

παίζω κιθάρα,drums(όσο μπορώ) και τραγουδάω..  ;D

Παρακαλώ να είστε επιοικεις στα σχόλια σας...  ;D ;D

 

Όσο για τον ήχο όλα ηχογραφήθηκαν κάτω απο τις χειρότερες δυνατές συνθήκες,δυναμικό μικρόφωνο sony αξίας 15ευρώ καρφωμένο σε onboard κάρτα ήχου φορητού οπότε το αποτέλεσμα κατα τη γνώμη μου είναι καλό..

shmera.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε ρωτώ: έτσι είναι η φωνή σου ή απλά έτσι τραγουδάς; ::)

Όπως και να έχει, πιστεύω ότι φωνάζεις υπερβολικά βρε παιδί μου... τόσο πολύ που χαλάς το κομμάτι.

Η μουσική συμπαθητική μου ακούστηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένα τραγούδι που έφτιαξα πριν 6 μήνες περίπου..

παίζω κιθάρα,drums(όσο μπορώ) και τραγουδάω..  ;D

Παρακαλώ να είστε επιοικεις στα σχόλια σας...  ;D ;D

 

Όσο για τον ήχο όλα ηχογραφήθηκαν κάτω απο τις χειρότερες δυνατές συνθήκες,δυναμικό μικρόφωνο sony αξίας 15ευρώ καρφωμένο σε onboard κάρτα ήχου φορητού οπότε το αποτέλεσμα κατα τη γνώμη μου είναι καλό..

 

Εχω ακουσει και καλυτερες κιθαρες εδω μεσα (Εως πολυ πολυ καλυτερες). Και τυμπανα. Και φωνη εχω ακουσει καλυτερη. Αλλα θα το πω και το εννοω: Το ακουσα στην αρχη με διαθεση ολιγον περιπαικτικη. Στο μισο του κομματιου αποφασισα να το ξαναβαλω απο την αρχη και να το ακουσω με τερμα το volume στον Η/Υ γιατι μου δημιουργουσε θετικα vibes. Αυτη τη στιγμη το ακουω στο σαλονι ΔΥΝΑΤΑ με ενα τεραστιο χαμογελο και κουναω το κεφαλι μου. Ειναι εθιστικοτατο. Ο συνδυασμος σκοτωνει. Οτι του λειπει σε τεχνικη τοχει σε παθος. Μακαρι οσα κλιπς εμφανιζονταν εδω να εβγαζαν γκατς σαν αυτου του κομματιου. Και ξαναλεω το εννοω.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, πολύ απλά, το κομμάτι Γ * * * Ι  Κ Α Ι  Δ Ε Ρ Ν Ε Ι.

Είσαι ένας γνήσιος πάνκης. Μακάρι να παίζανε όλοι με το 1/10 της πανκιάς σου, γιατί σήμερα είναι όλοι φλώροι.

Σε χαιρετώ.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, πολύ απλά, το κομμάτι Γ * * * Ι   Κ Α Ι   Δ Ε Ρ Ν Ε Ι.

Είσαι ένας γνήσιος πάνκης. Μακάρι να παίζανε όλοι με το 1/10 της πανκιάς σου, γιατί σήμερα είναι όλοι φλώροι.

Σε χαιρετώ.

φωτια στις VOS και τις customshop!

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ χαίρομαι να ακούω κομμάτια που έχουν μείνει τελείως ασχολίαστα, μόνο και μόνο επειδή όποιος και να τα έγραψε, έκανε και κάποιο κόπο, μέχρι να μας τα παρουσιάσει... Για το συγκεκριμένο, αν και δεν ήταν του γούστου μου φωνητικά, χάρηκα πολύ που ΚΑΙ το ακούσαμε τελικά, ΚΑΙ άρεσε σε κάποιους. Κρίμα είναι να βρίσκονται στη δεύτερη σελίδα πριν καν σχολιαστούν :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου