Προς το περιεχόμενο

Καινουργιος Jack White!


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενας απο τους αγαπημενους μου καλλιτεχνες!

 

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ο σημαντικατερος της τελευταιας 15ετιας

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

για οποιον ενδιαφερεται θα υπαρξει live stream σκηνοθετημενο απο τον...Gary Oldman σημερα

 

Jack White - American Express UNSTAGED Trailer

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλος! Πολύ μεγάλος!

 

Φυσικά θα υπάρχουν πάντα αυτοί που θα τον κατηγορούν ότι πούλησε την ψυχή του στο διάβολο (όπου "ψυχή" βλέπε το "νεο-μπλουζ" αυτό που παίζει και όπου "διάβολος" οι "μάζες" - εδώ και αν χρειάζονται εισαγωγικά). Ακόμη και αν το έκανε, πέτυχε πολύ καλή συμφωνία.

 

Εγώ τον γουστάρω απίστευτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα σας αρεσει αυτος ο jack white (εγω ξετρελαινομαι!) τοτε στους Raconteurs θα βρειτε πολλα ωραια κομματακια πιστευω!

 

Y.Γ ψαχνω τοση ωρα για ενα λαιβ που ενω κανει σολο κοβεται λιγο το χερι του και γεμιζει αιματα χωρις να καταλαβαινει χριστο :P

tumblr_lkc1e9goHC1qg9cd2o1_500.png

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλος! Πολύ μεγάλος!

Φυσικά θα υπάρχουν πάντα αυτοί που θα τον κατηγορούν ότι πούλησε την ψυχή του στο διάβολο (όπου "ψυχή" βλέπε το "νεο-μπλουζ" αυτό που παίζει και όπου "διάβολος" οι "μάζες" - εδώ και αν χρειάζονται εισαγωγικά). Ακόμη και αν το έκανε, πέτυχε πολύ καλή συμφωνία.

+1000

Ο άνθρωπος είναι η κορυφαία ίσως rock'n'roll φιγούρα εν ζωή. Για τα παράπονα υπάρχει το σχετικόν κυτίον!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη και αν το έκανε, πέτυχε πολύ καλή συμφωνία.

;D ;D ;D

Όσο τον ακούω τόσο περισσότερο ανεβαίνει στην εκτίμησή μου, ειδικότερα όταν άκουσα raconteurs αλλά και dead weather.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άνθρωπος είναι η κορυφαία ίσως rock'n'roll φιγούρα εν ζωή. Για τα παράπονα υπάρχει το σχετικόν κυτίον!

Θενξ. Το ψαχνα.

20051230_complaint.jpg

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άνθρωπος είναι η κορυφαία ίσως rock'n'roll φιγούρα εν ζωή. Για τα παράπονα υπάρχει το σχετικόν κυτίον!

Νεανία μου, πόσων ετών είσαι; Και πόσο έχεις "σπουδάσει" τη rock 'n' roll δισκογραφία ώστε να κάνεις τόσο βαρύγδουπες δηλώσεις.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άνθρωπος είναι η κορυφαία ίσως rock'n'roll φιγούρα εν ζωή. Για τα παράπονα υπάρχει το σχετικόν κυτίον!

 

 

 

+1000000000000000000000000000000

 

Aντιστάρ,απλός,συνήθως παίζει με φθηνές κιθάρες,λιτό εξοπλισμό και δημιουργεί ξεχωριστά κομμάτια.Βtw το icky thumb έχει ωραίους στίχους!

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου