Προς το περιεχόμενο

Lemmy Kilmister


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ξέρετε τι ιδιαιτερότητα έχει ο Lemmy???(εκτός από τη φωνή :P) Έννοω έχει καμία σωματική ιδιαιτερότητα?(Μου το έπαιζε έξυπνος ο βιολόγος στο σχολείο και δεν ήξερα...:P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρετε τι ιδιαιτερότητα έχει ο Lemmy???(εκτός από τη φωνή :P) Έννοω έχει καμία σωματική ιδιαιτερότητα?(Μου το έπαιζε έξυπνος ο βιολόγος στο σχολείο και δεν ήξερα...:P )

 

Η πρώτη που μου έρχεται στο μυαλό είναι το ότι ζει ακόμα (μετά απο τοσες καταχρήσεις ;))

‘You gotta be willing to die for the motherf@cker.’

 

-Elvin Jones

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρετε τι ιδιαιτερότητα έχει ο Lemmy???(εκτός από τη φωνή :P) Έννοω έχει καμία σωματική ιδιαιτερότητα?(Μου το έπαιζε έξυπνος ο βιολόγος στο σχολείο και δεν ήξερα...:P )

 

χαχαχαχα καλό αλλά κάτι άλλο πρέπει να είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να εννοεί ίσως για τα "προσόντα" του  ;) καθώς λένε ότι είναι sex machine, έχει κοιμηθεί με περίπου 2.000 γυναίκες!!!

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Lemmy#.27Sex_Legend.27

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να εννοεί ίσως για τα "προσόντα" του  ;) καθώς λένε ότι είναι sex machine, έχει κοιμηθεί με περίπου 2.000 γυναίκες!!!

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Lemmy#.27Sex_Legend.27

 

αυτό θα είναι μάλλον...Ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ο Lemmy πήγε κάποτε να "αλλάξει το αίμα του" όπως τόσοι και τόσοι που κάνουν τις γνωστές καταχρήσεις.

Στην κλινική του έκαναν τις απαραίτητες εξετάσεις και του είπαν.

Δεν μπορούμε να το κάνουμε γιατί θα πεθάνεις. Τα όργανά σου και όλο το σώμα σου έχει συνηθήσει να λειτουργεί με speed, και αν το κάνουμε δεν θα αντέξεις την αλλαγή.

Και δεν το έκανε.

Ίσως αυτό εννοεί ο βιολόγος σου.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου