Προς το περιεχόμενο

Clouds - fingerstyle acoustic


gskar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις προάλλες καθισμένος στον καναπέ μου βγαίνει κάτι πολύ ωραίο παίζοντας και αρχίζω να χάνομαι στη διαδικασία της σύνθεσης. Εκείνη την ώρα με διακόπτει η γυναίκα μου λέγοντας "τι θα γίνει θα πας να φτιάξεις επιτέλους αυτό τον μεντεσέ της ντουλάπας ή όχι;"

Και όλα γίναν θρύψαλα ;D

 

;D ;D ;D σε καταλαβαινω απόλυτα :(  εχω γυρω στα 6-7 κομματια....μισά,,, για τον διο λογο.

 

το εδειξα στην γυναικα μου για να καταλάβει τι ζημια μας κανουν ;D

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μράβο gskar. Εξαιρετικό.

 

Μόνο μια παρατήρηση. Ο ήχος θολώνει κάπως - λόγω φυσικού reverb μάλλον. Δεν ξέρω τι γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις αλλά ίσως θέλει το μικρόφωνο λίγο πιο κοντά ή κάποια άλλη διόρθωση.

 

Μπράβο και πάλι και ευχαριστούμε.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μράβο gskar. Εξαιρετικό.

 

Μόνο μια παρατήρηση. Ο ήχος θολώνει κάπως - λόγω φυσικού reverb μάλλον. Δεν ξέρω τι γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις αλλά ίσως θέλει το μικρόφωνο λίγο πιο κοντά ή κάποια άλλη διόρθωση.

 

Μπράβο και πάλι και ευχαριστούμε.

Σε ευχαριστώ πολύ RayDTutto. Ο ήχος θολώνει μάλλον δίοτι έχει όντως λίγο reverb (πρόχειρο) , στο χώρο επίσης που το έγραψα είχε λίγο παραπάνω υγρασία και μπούκωνε λίγο η κιθάρα και το youtube υποβιβάζει την ποιότητα του ήχου σε σχέση με το αρχικό.

 

Φοβερό! Χαλάρωσα μόλις το άκουσα!!! Πολλά συγχαρητήρια!

 

Ξέχασα... Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου