Προς το περιεχόμενο

MeWeathers blues band


manos A

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το συγκεκριμενο κομματι (i dont need no doctor ) το εχω απο HUMBLE PIE live  σε βινυλιο οπου τα σπανε κανονικα.Ενταξει το κομματι ειναι ''στανταρ'' αλλα ρε παιδια καλα λεει ο freerock ριξτε και τιποτα soulfunk αφου η κοπελα τοχει σε πολυ καλη κατασταση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ σ' αντίθεση με τους προλαλήσαντες είδα μια μπάντα με αναμφισβήτατα καλούς μουσικούς, φωνάρα, που δεν κατάφερε όμως να με κουνήσει.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Πολύ δυνατή μπάντα. ;)

Οι παρατηρήσεις είναι δυο.

 

1. Βγάλτε τα αναλόγια  από μπροστά σας :'( .(είναι αντιαισθητικό σε αυτα τα είδη μουσικής) 

2.Μην παρά χαλαρώνετε γιατί κοιλιά ζει το γκρουβ  .

 

Αυτά κατά τη  γνώμη μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Βγάλτε τα αναλόγια  από μπροστά σας :'( .(είναι αντιαισθητικό σε αυτα τα είδη μουσικής) 

Μπράβο ρε Θοδωρή. Ήθελα να το πω και το ξέχασα.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ σ' αντίθεση με τους προλαλήσαντες είδα μια μπάντα με αναμφισβήτατα καλούς μουσικούς, φωνάρα, που δεν κατάφερε όμως να με κουνήσει.

Θα συμφωνούσα, αλλά νομίζω ότι δεν φταίει τόσο η μπάντα όσο ο μετριότατος ήχος της κάμερας.

 

(Edit) Και η απόδειξη:

 

 

@ MeWeathers: Παιδιά είστε εξαιρετικοί παίκτες, αλλά προσωπικά έχω βαρεθεί να ακούω μέτριους καμερο-κινητοτηλεφωνικούς ήχους στο YT. Χωρίς να σας έχω δει live, νομίζω ότι στα συγκεκριμένα βίντεο χάνετε πολύ μεγάλο ποσοστό της ενέργειας που βγάζετε στη σκηνή.

Παρόλα αυτά, me like επίσης.    

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ σ' αντίθεση με τους προλαλήσαντες είδα μια μπάντα με αναμφισβήτατα καλούς μουσικούς, φωνάρα, που δεν κατάφερε όμως να με κουνήσει.

 

Θα συμφωνησω.

 

Η φωνη της frontwoman ειναι εκπληκτικη, αλλα ο ολος ηχος μου φανηκε κρυος και "αλλου".

 

εδιτ-> with all due respect...

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ που αφιερώσατε χρόνο και μας ακούσατε

και ευχαριστώ  και για τα σχόλια σας !

Ο ήχος σίγουρα δεν είναι ο καλύτερος αλλα παίρνεις μια καλή ιδέα του πως παίζουμε (ακούγεται αρκετά καλά με ακουστικά).

Επίσης τα βίντεο δεν τα ανεβάσαμε εμείς . Την επομενη του live τα είχε ανεβάσει ο Τέο στο internet από το bluesway.gr και τον ευχαριστούμε πολύ.

Εγώ απλά τα έβαλα και στο δικό μας κανάλι , και μετά στο εδώ  ;D :P

 

Η banda θέλει να παίζει rock και blues . Οχι funk και Οχι soul ( αν και υπάρχουνε σκέψεις να φτιάξουμε μια άλλη banda που να παίζουμε soul και νέο soul r&B )

Θέλουμε να κρατήσουμε ένα rock blues χαρακτήρα και ήχο .

Υπάρχουν ένα σορό μπάντες που  δηλώνουν blues και θα παίξουνε και το Play that funky music . (for example ) Eμείς λέμε να μην το κάνουμε αυτό.

Oταν παίζουμε το Georgia on my mind θα παίξουμε και αυτό

 

 

αλλα όχι το Digging on James Brown και το I feel good ( for examle πάλι e ?)

 

 

 

τα αναλογια  :o  ::)  θα εξαφανιστούν από το επόμενο live 

www.myspace.com/anagnostopoulosmanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου