Προς το περιεχόμενο

I 'm done - silentAp. Φυσαρμόνικα κανείς;


pantelis300

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανέβασα αυτό το κομμάτι χθες

το οποίο το έχω ηχογραφήσει πολύ πρόχειρα (σε 2 - 3 ώρες) και σκέφτηκα να το ξαναγράψω, πιο σοβαρά αυτή τη φορά, προσθέτοντας κάποιο πιο ασυνήθιστο όργανο (όπως φυσαρμόνικα ή/και κάποια κρουστά).

 

Και ποιόν σκέφτηκα...  

 

Αν δεν θέλετε να συνεισφέρεται, μπορείτε απλά να postarete την γνώμη σας!  ;D

 

Υ.Γ. Για όποιον τον ενδιαφέρει μπορώ να του το στείλω σε mp3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Το ειδα μολις και εχει περασει καιρος αλλα αν δεν εχεις βρει καποιον να σου βαλει φυσαρμονικα εγω προσφερομαι , το μονο θεμα ειναι οτι θα μου παρει μερικες μερες γιατι εγω στο σπιτι δεν μπορω να κανω εγγραφη και θα πρεπει να το κανω σε εναν φιλο μου οταν μπορει αυτος, αλλα αν θες μπορω να το προσπαθησω και να στο στειλω οταν το τελειωσω

 

Φιλικα Δημητρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ.. χλωμό να απαντήσει ο παντελής καθώς αυτό ήταν το ένα και μοναδικό μήνυμα του εδώ... ίσως να απελπίστηκε που δεν απάντησε κανείς. Το μεηλ που έχει στο προφιλ του ειναι αυτό : [email protected]  δοκίμασε να του κάνεις μία κρούση εκεί :) Όπως και να χει, θα ταν ωραία να έκανες μια προσπάθεια :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ.. χλωμό να απαντήσει ο παντελής καθώς αυτό ήταν το ένα και μοναδικό μήνυμα του εδώ... ίσως να απελπίστηκε που δεν απάντησε κανείς. Το μεηλ που έχει στο προφιλ του ειναι αυτό : [email protected]  δοκίμασε να του κάνεις μία κρούση εκεί :) Όπως και να χει, θα ταν ωραία να έκανες μια προσπάθεια :)

 

Ναι και γω ψηνομαι και δεν ειναι και πολλοι που θελουν φυσαρμονικα στα κομματια τους βεβαια το συγκεκριμενο ειναι ταμαμ για blues προσεγγιση , και εγω ψοφαω για blues  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου