Προς το περιεχόμενο

Η πρώτη μου gypsy απόπειρα


argytar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γ@μω !!!!  :o :o  ε φιλος θα μπεις στην γυφτοπαρεα?  ;D να σου πω με αφηνεις αν βρω χρονο να το πειραξω λιγο?

 

Μπραβο 100 φορες

 

 

(Οσο για τα βιντεομαθηματα που λες ξεκινα με τα 2 παλια βιντεο του Paul Mehling ...γενικα και τα 4 dvd που εχει ειναι παρα πολυ καλα....τα εχω αγορασμενα μπορουμε να κανονισουμε να στα στειλω....οτι θελεις στειλε πμ  )

 

Εννοείται μπορείς να το πειράξεις όσο θες! Αν θες σου στέλνω και τρακ χωρίς το σολάκι!!

 

Θενξ για τις προτάσεις, θα τα ψάξω!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στειλε στειλε.....χωρις ρυθμικά και σολα αν μπορεις...αλλα θα το πειραξω και σε ταχύτητα ...λιγο...οχι πολυ  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στειλε στειλε.....χωρις ρυθμικά και σολα αν μπορεις...αλλα θα το πειραξω και σε ταχύτητα ...λιγο...οχι πολυ  ;D ;D ;D

 

Δεν το χω μετρονομημένο και θα ταλαιπωρηθείς!!  :D :D

 

Γράψε κάτι αν θες και μοιράσου το μαζί μας

 

Αν θες κάνε ένα τρακ μόνο ρυθμικές και σόλο και βάζω εγώ τα υπόλοιπα από πάνω ;)

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

H δεύτερη gypsy απόπειρα στο ίδιο κομμάτι μετά από κάποια μικρή πολύ μικρή μελέτη

 

ευελπιστώ σε συνεργασία για το σόλο........

 

θα το εκτιμούσα πολύ αν κάποιος έγραφε στολίδια από πάνω σε όλο το κομμάτι...

etsi_apla_3.mp3

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκιναω ....το κακο ειναι ομως οτι η τσιγγανα ειναι για service θα στα γραψω με κλασσικη...λιγο θα την πειραξω  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H δεύτερη gypsy απόπειρα στο ίδιο κομμάτι μετά από κάποια μικρή πολύ μικρή μελέτη

 

ευελπιστώ σε συνεργασία για το σόλο........

 

θα το εκτιμούσα πολύ αν κάποιος έγραφε στολίδια από πάνω σε όλο το κομμάτι...

Ξεκιναω ....το κακο ειναι ομως οτι η τσιγγανα ειναι για service θα στα γραψω με κλασσικη...λιγο θα την πειραξω  ;D ;D

ξεκινα το mick και θα το αναλαβω εγω στην τελικη για περισσοτερο...........χρωμα  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκιναω ....το κακο ειναι ομως οτι η τσιγγανα ειναι για service θα στα γραψω με κλασσικη...λιγο θα την πειραξω  ;D ;D

 

Περιμένω υπερανυπόμονα!!

thanks!!!

 

 

 

ξεκινα το mick και θα το αναλαβω εγω στην τελικη για περισσοτερο...........χρωμα  ;)

 

nice!!

 

 

 

 

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε λοιπον η version η δικια μου.....δεν εκανα πολλα στο cubase ......θα το γραψω παλι αργοτερα με την gypsy......Σου αρεσει? (πες αληθεια δεν εχω προβλημα  εκτιμω περισσότερο την ειλικρινεία !!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε λοιπον η version η δικια μου.....δεν εκανα πολλα στο cubase ......θα το γραψω παλι αργοτερα με την gypsy......Σου αρεσει? (πες αληθεια δεν εχω προβλημα  εκτιμω περισσότερο την ειλικρινεία !!!)

Κανε εναν κοπο και ανεβασε λιγο το δικο σου track σε ενταση γιατι εχεις παιξει καποια ΠΟΛΥ ωραια σημεια αλλα δεν ακουγωνται  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε εναν κοπο και ανεβασε λιγο το δικο σου track σε ενταση γιατι εχεις παιξει καποια ΠΟΛΥ ωραια σημεια αλλα δεν ακουγωνται  ;)

 

οκ το ξανανεβασα με κιθαρες λιγο παραπανω....

etsi_apla_mick_version_2.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου