Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτής-Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως έγραψα και εδώ http://www.noiz.gr/index.php?topic=193937.0;topicseen έφαγα μια ψιλονίλα με το στόλλα σχετικά με τον Bugera v22.Λέω μια από τις επόμενες μέρες να κάνω μια βόλτα στη Θεσσαλονίκη για να δοκιμάσω και να δω ενισχυτές μιας και κανένα μαγαζι δεν έχει αυτόν που θέλω.Έχετε να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί?Έλεγα να πάω στο ριχάρδο έχω ακούσει πως κάνει και καλές τιμές,τι λέτε?(για τη δοκιμή καλό είναι να πάρω και την κιθάρα μου ε?)

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όρεξη να ΄χεις και έχει πολλά μαγαζιά η Θεσσαλονίκη. Σου παραθέτω το link από την αγορά του noiz.

http://agora.noiz.gr/search_results.php?keyword=&category=2&location=%CE%98%CE%B5%CF%83%CF%83%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%BD%CE%AF%CE%BA%CE%B7&zip_miles=&submit=Search

 

Την κιθάρα σου θα πρέπει να την πάρεις οπωσδήποτε μαζί.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγα να πάω στο ριχάρδο έχω ακούσει πως κάνει και καλές τιμές,τι λέτε?(για τη δοκιμή καλό είναι να πάρω και την κιθάρα μου ε?)

 

Επιβάλλεται να πας στον Ριχάρδο ακόμα και αν δεν πάρεις τελικά τίποτα απο κει...Θα είναι μιά αξέχαστη εμπειρία και ο Μίκυς θα σε καλοσωρίσει στην...σπηλιά του.  :D  ;D

 

Αν και μένω Θεσ/νίκη δεν έχω πολλά "πάρε δώσε" με τα μαγαζιά εδώ (πλην του Μίκυ),αλλά ακούω τα καλύτερα λόγια για τον Ζάχο στο κέντρο.

 

http://www.zaxosmusic.gr/

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβάλλεται να πας στον Ριχάρδο ακόμα και αν δεν πάρεις τελικά τίποτα απο κει...Θα είναι μιά αξέχαστη εμπειρία και ο Μίκυς θα σε καλοσωρίσει στην...σπηλιά του.  :D  ;D

 

Αν και μένω Θεσ/νίκη δεν έχω πολλά "πάρε δώσε" με τα μαγαζιά εδώ (πλην του Μίκυ),αλλά ακούω τα καλύτερα λόγια για τον Ζάχο στο κέντρο.

 

http://www.zaxosmusic.gr/

 

Κι απο μένα για Ζάχο.

 

Ρίξε και μια γύρα στον Τζέλιο είναι λίγο πιο κάτω

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πως το λεγαν εκεινο το μαγαζι που ηταν στο στενακι καθετο της μητροπολεως (μετα το εκκεντρο),και μετα μεταφερθηκε στην αγιου δημητριου μετα το τουρκικο προξενειο ,θυμηστε μου...σας παρακαλω και αν γνωριζετε που μεταφερθηκε (αν δεν εκλεισε εντελως)

εφερνε prs .

.Θα είναι μιά αξέχαστη εμπειρία και ο Μίκυς θα σε καλοσωρίσει στην...σπηλιά του.   
+ 1000 για το Μικυ .

ωραιος και ο Ζαχος φερνει κατα καιρους καλα μηχανηματα και ωραια πεταλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην αυτος ο Μικυς,αν τον ρωτησεις κατι που δεν το εχει,θα σου πει στανταρ:

'ΦΙλε αυτο που ζητας δεν υπαρχει πουθενα'

 

κορυφαιος!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πως το λεγαν εκεινο το μαγαζι που ηταν στο στενακι καθετο της μητροπολεως (μετα το εκκεντρο),και μετα μεταφερθηκε στην αγιου δημητριου μετα το τουρκικο προξενειο ,θυμηστε μου...σας παρακαλω και αν γνωριζετε που μεταφερθηκε (αν δεν εκλεισε εντελως)

 

 

Ζοζεφ.

Δεν γνωριζω αν υπαρχει καπου ακομα μαγαζι στη Θεσσαλονικη, δεν ηξερα καν που μεταφερθηκαν μετα το κλεισιμο του μαγαζιου στο Λευκο Πυργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζοζεφ.

Δεν γνωριζω αν υπαρχει καπου ακομα μαγαζι στη Θεσσαλονικη, δεν ηξερα καν που μεταφερθηκαν μετα το κλεισιμο του μαγαζιου στο Λευκο Πυργο.

odis 13 thanx ,ναι ζοζεφ ,μετα την μετακομιση στην αγιου δημητριου απο λευκο πυργο εμεινε κανενα χρονο ανοικτο και μετα παπαλα ,απο τοτε χαθηκαν τα ιχνη του ,κριμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου