Προς το περιεχόμενο

Ντουετο για ηλ.μπασο


Homi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σε ολους και χρονια πολλα.

Ξεθαψα αυυτες τισ μερες ενα ντουετο για μπασο ειναι της Carol Kaye και μιας και μου αρεσε ειπα να το ηχογραφησω και να το ανεβασω  :P

Δεν εχω βρει πολλα ντουετα για μπασο αλλα οσα εχω βρει ειναι υπεροχα!

Αν εχει καποιος καποιο ντουετο ας το ανεβασει.Καθε γνωμη ευπροσδεκτη!

(βεβαια εγω μονο παιζω δεν το εχω γραψει αλλα οκ..)

mexico.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Peaceful, όμορφο, nice!  :)

 

Απλά πρόσεχε λίγο τα levels γιατί μπουκώνει αρκετά (εκτός αν φταίει το σύστημά μου).

 

Πες και δυό λόγια με τι έγραψες κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχεις δικιο μπουκωνει σε μερικα σημεια. Εγραψα με μπασο Schecter stilleto studio 4

και χρησιμοποιησα το Sansamp bass driver DI για preamp. Καρτα ηχου ειναι του υπολογιστη. Στο τελος το ritenuto το κανω λαθος γιατι ειχα το μετρονομο κ δν μπορεσα να το κανω σωστο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς στο λαπτοπ που είμαι δεν μπορω να ακούω και πολύ καλά, ακούστηκε ενδιαφέρον όμως, μόνο στο τέλος κάποια λάθη που ακούστηκαν όπως σχολίασες και εσύ.

Δεν ήξερα καν πως υπάρχουν τέτοια ντουέτα. Το μελέτησες από ηχογραφημένη δουλειά ή βρήκες και παρτιτούρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο παρτητουρα το βρικα...Το ντουετο αυτο το εχει γραψει η Carol Kaye η οποια ειναι καταπληκτικη μπασιστρια και εχω και αλλα 4-5 δικα της τα οποια ειναι φοβερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολύ ομορφο κομματι. Και πετυχες πολυ ωραίο ήχο στο μπασο :) Το γεγονος οτι αποτελειται μονο απο χαμηλες συχνοτητες το κανει πολυ ξεκουραστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου