Προς το περιεχόμενο

Λίγο προσοχή στις αγγελίες με τα μεταχειρισμένα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

To ειδικό αποτύπωμα μήπως είναι καμιά μορφή του Χριστού' date=' της Παναγίας, του Βούδα, του Νίκου Γκάλη, ή άλλης θεότητας; 8) :P[/quote']

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Τώρα μου θύμισες εκείνο τον τύπο στο ebay που πουλούσε μια κιθάρα στην οποία φαινόταν το πρόσωπο του Χριστού! :lol: :lol:

 

 

 

Πωλείται vintage δολλάριο του 1999! Προσοχή! Δεν είναι ανατιμημένο reissue των 0.77 ευρώ αλλά σπάνιο vintage αξίας 1.2 ευρώ!! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys gia mena den xreiazetai kaneis na asxoleitai me olous aftous oloi koitazoun to simferon tous kai endexomenos na pistevoun oti mporoun na vroun kapoia koroida gia na poulisoun kati...gia mena i moni lisi sto metaxeirismeno einai to ebay...an kai exo kanei agores kai apo sos xoris provlima malista einai toso sovaroi pou sou lene oti "xereis ekei exi mia mikri gratzounia" kai tetoia...mipos einai provlima paideias kai se afto ?

 

filika

Panos

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα καλα Πανο μου αλλα γραφε στα ελληνικος γιατι μας βγηκανε τα ματια ! :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά στο ebay πρέπει να είσαι μλκάς για να αγοράσεις εκτος δημοπρασίας

 

Καλά δεν είμαι και μλκας!!!!!!!(ίσως λίιιγο όπως όλοι).

Την anderson που πήρα πρόσφατα την χτύπησα με συνενόηση εκτός διαδικασιών e-bay (δεν είχε τιμή Buy now).

Το τι πέρασα μέχρι να δω οτι το δέμα που μου ήρθε ήταν η anderson και όχι κανας δονητής με σημείωμα "f*** off sucker" δε λέγεται.

Τέλος καλό όλα καλά, αλλά μου φαίνεται δεν θα το ξανακάνω..

By the way ο τυπάς που την πουλούσε είχε 48 quality guitars for sale!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου