Προς το περιεχόμενο

mind games


barzucci

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απ το 3.59 και μετα μου αρεσε περισσοτερο...!(τις φρασεις στη κιθαρα, θα τις αλλαζα ολες μεχρι εκεινο το σημειο) τα drums δεν μου αρεσαν προς το τελος, "ξυναν" .κανατε πολυ καλη δουλεια γενικα δουλεια ! μπραβο !  πολυ ωραιο κομματι :D

*sÞea®head™³ '00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φρασάρες και πάρα πολύ ωραίες μελωδίες, τα ντραμς (το πονεμένο σημείο γενικά) επιδέχονται βελτίωσης (αν και μ αρεσει πολύ ο χαρακτήρας τους), το ίδιο και τα σαμπλς. Στο 5.00 κάπου τι παίζει? Σαν σαντούρι μου ακούστηκε αλλά και σαν λαφτα αλλά καθότι άσχετος και από τα δύο δε ξέρω... το τελευταίο παρτ έσκισε. Από 6.38 ως 7.08 μιλάμε κανονικά για eargasm. Το πιάνο στο τέλος ή χτυπήστε το δυο οκτάβες πιο μπάσα ή βρείτε κάτι λιγότερο πρίμο.

 

Dream theater γενικά τρελές επιρροές αλλά ακούγονται στ αυτιά μου πολύ φρέσκα. Aaaaand repeat!

 

Μπράβο μπράβο μπράβο και ξαναμπράβο.

 

Δώστε λίγο ίνφο γι αηχογράφηση, εξοπλισμό, χώρο, χρόνο, mood, σκεπτικό κτλ και πείτε μας που βρίσκουμε και άλλη δουλειά σας  :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να επιανε το τελειο στα αυτια μου θα ελεγα για την επιλογη καποιων ηχων, οπως π.χ. του πιανου στην αρχη και το τελος και του synth lead στη μεση, που ερχονται σε αντιθεση με άλλες επιλογες στο βαθος του κομματιου που του δινουν την ποθητη "επαγγελματικη" χροια.

 

Σε ολα τα αλλα νομιζω οτι ειναι κορυφαιο, εχετε κανει εξαιρετικη δουλεια.

Το σαντουροειδές του πηγαινε παντως.

Απολαυστικότατο!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μπράβο σας παιδιά, εξαιρετική σύνθεση!

 

Σίγουρα έχει παραπομπές σε Theater, αλλά έχει και έναν πειραματισμό το όλο εγχείρημα που εμένα μου αφήνει εξαιρετικές εντυπώσεις  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου