Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία ή ουτοπία ;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Βλέπεις και για τον τελικό τίποτα? ::)

Italia δαγκωτό. Η Ισπανία χτες ήταν μεγάλη απογοήτευση- και τελικά π@π@ρια μπάλα έχει παίξει. Πάει από κεκτημένη ταχύτητα. Αντίθετα η Ιταλία ανεβαίνει παιχνίδι με παιχνίδι.

 

ΥΓ: Τελικά μπυροποσία θα κάνουμε ή θα μείνουμε στο φιλολογικό;   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μην ξεχνάτε τους ποδηλάτες της παρέας παιδιά... Καλαμάκι μπορούμε να έρθουμε (υπάρχει και το τραμ)... Λούτσα λίγο δύσκολο... Εκτός κι αν αποφασίσει ο Χρήστος να έρθει οπότε μπορεί να καβατζώσω αμάξι για την πάρτυ μας :P Αλλά και πάλι η λούτσα πέφτει λίγο μακριά νομίζω για την πλειοψηφία...

Θα μας κανω την χαρη ρε φιλε........  ;) αφου με ξερεις.......δεν χανω ευκαιρια να δω την αφεντομουτσουναρα σου (και του καραφλου νιατου ;) ) ;D ;D ;D

κατι ειπωθηκε για τζαμαρισμα απο καποιους πιο πανω.......

Παιδια......και εγω στην αρχη το εψηνα σαν "καλη ιδεα" αλλα οταν βρεθειτε με τους αλλους εκει γυρω και συζητατε θα δειτε οτι δεν χρειαζεται το τζαμαρισμα.....γιατι πολυ απλα...........δεν θα θελετε να τζαμαρετε με τοσο τζαματα παλικαρια γυρω σας  ;) trust me

η αφεντια μου κανει 350 χλμ καθε φορα και ΜΟΝΟ για μπυρα με αυτα τα ατομα ;)

 

......Ο μαράθωνας δεν εχει πει τιποτα.....εχει κανεις καμια πληροφορια ? γιατι δεν ειμαι για εκπληξεις της τελευταιας στιγμης ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

......Ο μαράθωνας δεν εχει πει τιποτα.....εχει κανεις καμια πληροφορια ? γιατι δεν ειμαι για εκπληξεις της τελευταιας στιγμης ;D

 

Ο γέροντας ετοιμάζει παράλληλη εκδήλωση με τίτλο «τεϊοποτία ή ουτοπία» και δεν θα μπορέσει...

 

Θα μαζέψει τους υπέργηρους του Noiz για τσάι και θα συζητήσουν για το plexi στην οργανοποιία ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το bring your own booze με ψήνει... Ένα ψυγειάκι μπύρες μου φτάνει (8 ευρώ Lidl)... Τέσπα για να μη μιζεριάζουμε... Πότε και ΠΟΥ!!!! Εγώ θέλω νότια να φυσάει παραλία... Άντε πείτε και οι υπόλοιποι... Bouzoukleri έκανες το post και την κοπάνησες άτιμε!!! Συντόνισε λίγο τα πράματα -.- Neeq ελπίζω να σε δούμε... Bihla είχα ψηφίσει ήδη ρε man... Αλλά αν είναι πριν μπεις φαντάρος να σε δούμε χαλάλι σου ρε!!! Άντε συντονιστείτε!!! Όταν λέμε ΟΛΟΙ εννοούμε ΟΛΟΙ!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, έχουν προταθεί τέσσερα μέρη: Το Le Roi, το Cult στη Λούτσα, ο Ζύθος και το σπίτι του Τέρυ (ο οποίος, να δω τι θα μας κάνει αν μαζευτούμε καμιά τριανταριά μαντράχαλοι και έρθει και ο κούκος με όλο του το σόι ;D).

 

Αν υπάρχουν και άλλες προτάσεις, ας πέσουν για να στήσουν οι μοντουλάτορες ψηφοφορία.

Άντε, move it, move it! ;D

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Le Roi αν θυμαμαι καλα ανοιγε απο πανω......οποτε θα "λεει" και για καλοκαιρι....

Δεν ξερω μια προταση λεω......

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αφήσαμε τίποτα στη τύχη.

Το 13 Ιουλίου υπερίσχυσε κατά 4 ψήφους του 6 Ιουλίου.

Αρα 13 .....

 

Τις επόμενες 2-3 μέρες αποφασίζουμε και το μέρος.

Το Ζύθος και το Le Roi "έπεσαν" στο τραπέζι.

 

Όντως κι εγώ, όπως λέει ο Μεσαλίων, νομίζω ότι το Le Roi είναι ανοιχτή αυλή το καλοκαίρι.

Και αν είναι έτσι, έχει την ψήφο μου.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Όντως κι εγώ, όπως λέει ο Μεσαλίων, νομίζω ότι το Le Roi είναι ανοιχτή αυλή το καλοκαίρι.

Και αν είναι έτσι, έχει την ψήφο μου.

+1 αν είμαι εδώ (μπορεί να είμαι Σύρο για δουλειές... :( )

 

Αλλιώς θα σε πάρω τηλ, Κώστα να τα πούμε άνευ νοιζ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μια λίστα που συμπληρώνετε ο καθένας το δικό του (επώνυμα πλέον για να μην ανακατεύουμε και αυτούς που "δεν πατάνε ούτως ή άλλως").

 

Nikolas (Le Roi)

Audiokostas (Le Roi)

Messalion (Le Roi)

Terry RoscoeBeck (Ζύθος)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου