Προς το περιεχόμενο

Καλώς σας βρήκα / δωρεάν άλμπουμ


AuditoryDriving

Προτεινόμενες αναρτήσεις

BlackForest, shelter και Jazzjoker

 

Σας ευχαριστώ πολύ. Στον Jazzjoker τά χω πει κατα καιρούς ότι ειμαι fan, και στον blackforest τα δικά μου σέβη γιατί είσαι πραγματικός  μουσικός, είδα/άκουσα τα uploads σου στο youtube..... :) Shelter αν εχεις υλικό δικό σου προφανώς περιμένω να μου στείλεις ένα πμ!

 

[direct link για το άλμπουμ : http://www.auditorydriving.com/Auditory_Driving_Recession_Full_Album.zip :)]

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολυ καλη δουλεια!

 

Το ταλεντο περισσευει εδω μεσα βλεπω....

 

Κριμα που εισαι, και εσυ, στη λαθος ΧΩΡΑ.....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως ειναι και τα δυο,η λαθος χωρα ηταν παντα ,τωρα ειναι και η λαθος εποχη....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπορεσα και τα ακουσα ολα,απο λιγο φυσικα. ::)

 

Εμενα συγγνωμη που θα το πω, αλλα μου φανηκαν κουραστηκα και ολιγο τι, μονοτονα.

 

Μου θυμησαν πολυ, μα παρα πολυ Barcley James Harvest αλλα σε πολυ ασχημες στιγμες τους.

 

Καλη συνεχεια παντως.

 

Με συμπαθεια.

 

 

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk, atreu73 και Vartanis σας ευχαριστώ πολύ! (atreu73 για 2η φορά!). Vartanis ευχαριστώ για το Barcley James Harvest έστω και στα χειρότερα τους, δεν είμαι μεγάλος φαν αλλα that s another first και no offence taken που λένε και οι άγγλοι αχαχαχ :)

 

Superfunk και atreu73 σημασία έχει ότι επιμένουμε και προσπαθούμε να δημιουργήσουμε κάτι έστω και μικρό και ασήμαντο όπως συζητούσαμε και με τον shelter χθες, και δε πα να ναι και η λάθος χώρα και η λάθος εποχή και ο λάθος πλανήτης - αυτά είναι λεπτομέρειες :) Δε παραδίδουμε πνεύμα, η μουσική είναι πάνω απ'ολα ελευθερία :) (χαχαχα έτσι για να γίνομαι και λίγο γραφικός:))

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

Το "Recession" είχε πριν λίγες μέρες γενέθλια και σκέφτηκα να σας πρήξω για μία τελευταία φορά. Ευχαριστώ όλους σας που ξοδέψατε λίγο χρόνο για να το ακούσετε παρά τα εμφανή προβλήματα και ατέλειες του. Επίσης ευχαριστώ όλους για τα σχόλια και την κριτική σας. Μπορώ να πώ ότι μέσα από τον λίγο χρόνο που είμαι μέλος του νόιζ, πέρα από το ότι νιώθω ότι έχω μια ιδιαίτερη παρέα, έμαθα τόσα πολλά πράγματα άμεσα ή έμμεσα και τώρα που γράφω σιγά σιγά το δεύτερο άλμπουμ πιστεύω ότι θα είναι λιγάκι καλύτερο τουλάχιστον ηχητικά - έχω και λίγο παραπάνω χρόνο τώρα καθότι ψάχνω για δουλειά.

 

Για όσους θα ήθελαν να επιχειρήσουν άλλη μια ακρόαση, το λινκ του πλήρους άλμπουμ μαζί με το "artwork" του είναι εδώ (δωρεάν προφανώς) :

 

http://auditorydriving.com/recession.html

 

και το σχετικό δελτίο τύπου (χαχαχαχα) με κεντρικό ερώτημα το αν "ένα δέντρο που πέφτει στη μέση ενός δάσους κάνει θόρυβο εαν δεν υπάρχει κανείς εκεί για να το ακούσει" είναι εδώ :

 

http://www.auditorydriving.com/blog/recession/

 

Κάποια στιγμή μέσα στη χρονιά θα επιχειρήσω ένα remix σε μερικά κομμάτια (πχ στο "Her Majesty" κυρίως για να φιλτράρω λιγάκι κάποια απαράδεκτα μπάσα που πετιούνται απο δω και απο κεί καθώς τώρα διαθέτω ΚΑΙ monitors και τα ακούω :)

 

Στο 2ο αλμπουμ θα ζητήσω κριτική σταδιακά από το νόιζ ανά κομμάτι ώστε να αποφύγω όσα λάθη μπορώ.

 

Ευχαριστώ και πάλι παιδιά :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καταρχάς να σ'ευχαριστήσω για τη στήριξη στο Soundcloud,το εκτιμώ πάρα πολύ!Τώρα όσον αφορά την τρομερή δουλειά σου έχω να πω 2 πράγματα.

1)Είναι καταπληκτική,δε μπορώ να βρω κάτι αρνητικό να πω,αν και δεν έψαξα και πολύ να σου πω την αλήθεια!  ;) ;D

2)Τα άκουσα όλα από Youtube,τώρα θα τα κατεβάσω ώστε να τα ακούω κατά την επιστροφή στο σπίτι,μετά από ώρες σχολείου,φροντιστηρίου,κλπ,είναι μια όαση στην καθημερινή τρέλα που ζω φέτος!Χίλια μπράβο!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2)Τα άκουσα όλα από Youtube,τώρα θα τα κατεβάσω ώστε να τα ακούω κατά την επιστροφή στο σπίτι,μετά από ώρες σχολείου,φροντιστηρίου,κλπ,είναι μια όαση στην καθημερινή τρέλα που ζω φέτος!Χίλια μπράβο!

 

Σ ευχαριστώ πολύ Bill, είναι από τα πιο όμορφα σχόλια που έχω ακούσει ως τώρα :) Τα υπόλοιπα σε προσωπικό μήνυμα το βράδυ (προχθές ήμουν έτοιμος να σου ποστάρω τα εύσημα μου για τα κομμάτια σας αλλά δεν πρόλαβα). Επίσης ευχαριστώ και τα άλλα παιδιά που στήριξαν στο soundcloud/youtube/fb κτλ.

 

Εδώ τελειώνει το άτυπο promotion του Recession, πάμε για την επιχείρηση "Projection Pursuit" σιγά σιγά :)

 

Σας ευχαριστώ όλους για τα σχόλια και την κριτική σας :)

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου