Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή Χρημάτων από Musicorama.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Παντως παρακολουθωντας σας μου θυμιζετε τους...Ελληνες ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ....

 

Οπως αυτοι αποφασισαν να....αλλαξουν το μνημονιο (χωρις βεβαια να ρωτησουν την ΕΕ) ,ετσι κι εσεις αποφασιζετε να ..αλλαξετε και το καλωδιο (χωρις να ρωτησετε την επιχειρηση).....(ενταξει ο ΟΡ εχει κανει το μεγαλο φαουλ αλλα και εσεις πουλακια μου..σιγονταρετε μια χαρα... ;D)

 

Και μετα απορουμε..... ;D

 

Εγω παντως συμβουλευω τον ΟΡ να ΚΡΑΤΗΣΕΙ το καλωδιο (με τη δραχμη θα μπορεσει ανταλλασοντας το να παρει τουλαχιστον 45 τενεκεδες λαδι)

;D ;D ;D ;D ;D

Φίλος.

Εδώ γεννήθηκε η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

Εμείς φιλοσοφούμεν στην Πνύκα.gr  τώρα.

Με Ελληνικότατο ΦΡΕΝΤΟ

Αϊ εμ ΧΕΛΙΝ λέμε!

Γκιβ ας ε μπρέΙκ!

;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Ελληνικότατο ΦΡΕΝΤΟ

 

ενταξει το αλλαζω:

 

"Εγω παντως συμβουλευω τον ΟΡ να ΚΡΑΤΗΣΕΙ το καλωδιο (με τη δραχμη θα μπορεσει ανταλλασοντας το να παρει τουλαχιστον 450 Ελληνικότατους ΦΡΕΝΤΟ ) "

 

edit ο καφες ειναι εισαγωμενος οποτε υστερα απο ....πολυπλοκους υπολογισμους ουτε μισο Φρεντο δεν θα παιρνει...οποτε λαδακι του θεου που ειναι και ελληνικο... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκεη, ηναφ οφ δατ.

 

(Προς τον ΟP: τηλεφώνησε στο Musicorama και ρώτα τους. εαν έχεις κάποια εξέλιξη, στείλε μου ΠΜ για να την αναρτήσουμε εδώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου