Προς το περιεχόμενο

Νεα κιθαρα Fender ζωης! Δοσεις;;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αστεια το λεω ρε παιδια...ηρεμια...

Μακαρι να ειχα κι εγω μια γυναικα σα του φιλου!!!!!!!!!!!!

Να τη προσεχεις φιλαρακο... ;)

Γυναικες που να συμμεριζονται τα παθη μας ειναι ελαχιστες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εαν εισα αθηνα τσεκαρε και το fuzzville - πατησιων 220

 

Τα παιδια ειναι πολυ εξυπηρετικα και οτι ζητησα μου το φερανε και με ευκολιες πληρωμης.

 

Προσφατα ψωνισα μια Fender American Standard stratocaster 2012 model σε τιμη γερμανιας με δοσεις.

Guitars:YAMAHA SG1820,YAMAHA SG1802

Pedals:Jerry Cantrell Wah, Bogner Red, Bogner Blue, MXR 5150 Overdrive, Zoom MS-70CDR

AMPS:Yamaha THR100, Atomic Amplifire

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν εισα αθηνα τσεκαρε και το fuzzville - πατησιων 220

 

Τα παιδια ειναι πολυ εξυπηρετικα και οτι ζητησα μου το φερανε και με ευκολιες πληρωμης.

 

Προσφατα ψωνισα μια Fender American Standard 2012 model σε τιμη γερμανιας με δοσεις.

 

Οκ φιλε, θα το δω.Thanx

 

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να έπαιρνες μια Squier Classic Vibe μετρητοίς αντί να πληρώνεις κερατιάτικα σε δόσεις και να υποχρεώνεσαι κιόλας; Δεν θα σε απογοητεύσει με τον ήχο της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να έπαιρνες μια Squier Classic Vibe μετρητοίς αντί να πληρώνεις κερατιάτικα σε δόσεις και να υποχρεώνεσαι κιόλας; Δεν θα σε απογοητεύσει με τον ήχο της...

 

Προσωπικά παρόλο που δεν είμαι φαν της fender, πήρα μία πέρυσι και μου βγήκε φοβερό όργανο. Δεν εχει να ζηλέψει τίποτα (ή σχεδόν τίποτα-σε αντιστοιχία με τα 300 γιουρια που πληρώνεις) με μια αμερικανικη. Με κλειστά τα μάτια, λέω να παω και για την αντίστοιχη strat... :P

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου λεγα να κλείσετε ένα τραπέζι σε ένα ωραίο εστιατόριο της αρεσκείας σας που θα πάτε αφού δείτε μια καλή παράσταση.

Μετά για ένα (ή και παραπάνω αν δεν οδηγάτε) ποτό και κατόπιν σπίτι για επισφράγισμα της μακρόχρονης αγάπης σας.

 

Όσο δώρο αξίζεις εσύ άλλο τόσο δώρο αξίζει και αυτή.

Και με τη λογική αυτή ΔΕΝ είναι εποχές για διχίλιαρα (πολλώ δε μάλλον για τετραχίλιαρα).

 

Αυτά τα περί "θέλω μια καλή κιθάρα για μια ζωή", συγγνώμη κιόλας, τα χουμε πει όλοι και έχουν την βαρύτητα του "λεφτά υπάρχουν".

Μη χολοσκάς στο φινάλε. Θα βρεθούν πολλές καλές ευκαιρίες για ωραίες κιθάρες που θα σου αρέσουν και θα βαρεθείς ή θα αγαπήσεις.

Αντίθετα με την σπανιότητα των ευκαιριών για συντρόφους μιας ζωής....  ;)

 

Όχι ότι μου πέφτει λόγος. Απλώς η άποψή μου...

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κατόπιν σπίτι για επισφράγισμα της μακρόχρονης αγάπης σας.

 

Εγώ θα πρότεινα ξενοδοχείο ή κοντινό εξοχικό (αν έχετε) . Έτσι για αλλαγή  ;)

 

Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο με το παραπάνω ποστ  :)

έτσι είναι τα πράματα ... 

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογω οικονομικης στενωτητας, ο μονος τροπος ειναι με δοσεις!

 

Αν την αγαπάς πραγματικά,ούτε για αστείο την συγκεκριμένη χρονική συγκυρία και καινούρια κιθάρα και με δόσεις,έστω και άτοκες.Αν επιμένει,πες την να σου πάρει ότι μπορεί τοις μετρητοίς.  :)

 

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου