Προς το περιεχόμενο

Νεα κιθαρα Fender ζωης! Δοσεις;;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Albert_Hammond_Jr_Fender_Ad.jpg

 

Το πρωινό ανέγγιχτο, το ουίσκι άπιωτο, η κοπέλλα ντυμένη και βαριέται, το χέρι μέσα από το παντελόνι, το βλέμα ντιπ βλαμένο αλλά τουλάχιστον "δεν δείχνουν ωραία τα νερά του maple στο μπράτσο δίπλα απ τις κάλτσες μου ;"

 

Άλλος ένας λεβέντης που προτίμησε την Select .....  8)

 

 

Πραγματικα όταν εβλεπα και εγω αυτη τη φωτο, λεώ: Καλα τι κανει εκει με το χερι στο παντελονι, ο καρακιτσαριος, με το βλεμμα χαμενο (να μην πω απο τιιιιιι), και η άλλη στο κρεβατι να σκυλοβαριεται!!

 

FAIL η διαφημιση!

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

προς θεου ....με τιποτα μην σου πάρει δώρο κιθάρα.......

 

2.000 η κιθάρα......και 2.000 το δώρο που θα σου ζητήσει αυτή μετα απο λίγο καιρο (στάνταρ) πάει το 4αχίλιαρο απ το σπίτι ;) ;D

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε μια Classic Player 60s και δεν χρειάζεται ούτε να μπεις σε δόσεις ούτε τίποτα. Δεν υπάρχουν κιθάρες ζωής τη σήμερον ημέρα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ τι απέγινε η αδερφή της Strat!  ;D

 

!

 

Δύο παρατηρήσεις :

 

1. Η ραφή στο πίσω μέρος του καλτσόν είναι το φετίχ μου  ;D είμαι καλά γιατρέ ?  ::)

 

2. Ρε σεις αυτός σε κάποια φάση που γυρνάει και την κοιτάει δεν είναι ίδιος ο Παπαδόπουλας ???

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να απαντήσω στον τίτλο του θρεντ και με ενδεχόμενο να το αναφέρατε πιο πάνω, κάνει δόσεις ο Στόλλας όλο τον Ιούλιο στα fender. Εγώ τσίμπησα προχθές ένα precision με δόσεις και τιμή thomann.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου