Προς το περιεχόμενο

90s(xexe)


fm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειναι θεμα ποσα views εχει το καθε βιντεο, απλα σε μερικες χωρες οι διαφορες εταιρειες μπλοκαρουν συγκεκριμενα βιντεο.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ειναι θεμα ποσα views εχει το καθε βιντεο, απλα σε μερικες χωρες οι διαφορες εταιρειες μπλοκαρουν συγκεκριμενα βιντεο.

 

Σωστά! αλλά επειδή το youtube δεν λειτουργεί με προέγκριση απ' ό,τι ξέρω (τα ελέγχουν αφού ανέβουν) φαντάζομαι οτι δεν ασχολούνται γρήγορα με όσα δεν περάσουν ένα αριθμό απο views.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα βιντεο ελεγχονται αυτοματα αφοτου ανεβουν. Μου εχει τυχει να μου μπλοκαρουν βιντεο μεσα σε λιγοτερο απο μια ωρα. Ασχετα αν ανεβαζεις τραγουδι με ή χωρις τιτλους ή αλλες πληροφοριες, το συστημα συνηθως "καταλαβαινει" ποιο κομματι ειναι και το μπλοκαρει εντελως ή σε καποιες χωρες.

Το παρακατω email/ειδοποιηση ειναι κλασσικο:

 

"Copyright Notice:

Your video may include the following copyrighted content:

"***** - *****" sound recording administered by: UMG.

Your video is blocked in 238 countries and is still available in 9 countries."

κλπ κλπ.... ::)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρτε εδο ρε φλορι..

πόσο καιρό εδώ στο ΝΟΙΖ, ποτέ μου δε κατάλαβα τι νόημα έχουν τέτοια θέματα. ::) μπας και είμαι χαζός;

μπορει

 

Δεν πειράζει μωρε, θα πούμε κανα δυο σαχλα να ξεκαπνίσουμε και θα πάει και αυτό για ύπνο.

 

Συνηθως γραφω σε αυτο το φορουμ, οταν χρειαζομαι καποια πληροφορια, δεν ξερω τι με επιασε και εγραψα τωρα…  καταλαβαινω  οτι το 90ς(χεχε) δεν ειναι ενα θεμα που σηκωνει σαχλαμαρες

 

επειδη δεν κανετε τον κοπο να απευθυνθειτε με παραθεση και μια που εχω τη μυγα… θα απαντησω σε εσας και σε οσους σε αυτο το φορουμ περνουν πολυ βαρια τα παντα,

 

χωρις να ξερω πολλα απο υπολογιστες, τα λινκ που μπηκαν δεν επιβαρυνουν τον server που φιλοξενει το φορουμ γιατι αποθηκευονται σαν text, η ροη ερχεται απο το youtube, αρα τετοιο θεμα δεν υπαρχει,

 

οποτε τα λινκ προσβαλουν μονο την αισθητικη σας, γιατι αναρτιθικαν σε παραθυρα, ή λογο του περιεχομενου τους

 

για τα παραθυρα: προσωπικα προσπαθησα να τα βαλω μονο σαν λινκ αλλα δεν δουλεψε, λαθος μου, δεν εχει σημασια γιατι δεν θα ξαναγινει,

 

για το περιεχομενο: βλεπω οτι οποιος δεν συμφωνει στα μουσικα ακουσματα ή σε οτιδηποτε, με καποιους παλιους χρηστες και τους γυρω, εισπραττει  ειρωνεια, εξυπναδα, τα ορθογραφικα του σημειωνονται με κοκκινο,  κτλ  

το φορουμ ειναι γεματο αχρηστα και ανουσια, ανορθογραφα ποστ απο παλια μελη, γεματα ειρωνεια, εξυπναδα, και ιντερνετικη ψευτομαγκια, με το υφος του φορουμ δεν εχω κανενα προβλημα, δεν με ενδιαφερει και ιδιαιτερα,  προσαρμοζομαι οταν χρειαζεται, οπως ειπα επισκεπτομαι  το φορουμ γιατι  βρισκω  πληροφοριες, περισσοτερο σε ηδη υπαρχοντα thread, τις οποιες χρεωνω προσωπικα σε καποιους χρηστες (που φαινεται οτι ειναι συγκεκριμενοι) και οχι γενικα στο φορουμ,    

 

επειδη ειναι η δευτερη φορα που με βριζουν εδω, και παλι χωρις απευθειας παραθεση θα σου πω το προβλημα μου

 

Το

μαλακοδώς ξεκίνησε και εξελίχτηκε ακόμα χειρότερα

δεν μου αρεσει ‘’φιλε’’, ειμαι σιγουρος οτι δεν θα μιλαγες σε κανεναν ετσι κατα προσωπο, το ξερω.. γιατι στο φορουμ? ευκολο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειναι η δευτερη φορα που με βριζουν εδω, και παλι χωρις απευθειας παραθεση θα σου πω το προβλημα μου

Δεν σε ξέρω, δεν με ξέρεις, δεν έχουμε καμία διαφωνία, δεν μου αρέσει να βρίζω, δεν ξεκίνησες το thread, δεν προσέφερες τίποτα, όταν συμμετείχες, πέραν παραθέσεων στο thread το οποίο, ούτως ή άλλως ξεκίνησε ως μία στείρα αχολίαστη (εκτός και αν "το φρικιό", "ο καλύτερος" συνιστούν για σένα μουσικολογική ανάλυση των 90s) παράθεση βίντεο πάνω σε έναν γενικόλογο και ανούσιο τίτλο.

 

Ως προς για την καταχώρησή σου στο ερώτημα "Τι εστί noiz δι υμάς;", ελπίζω να μην σε στεναχωρήσω άμα σου πω ότι δεν με ενδιαφέρει καθόλου.

Αν σου αρέσει, καλώς ήρθες, αν δεν σου αρέσει και θέλεις να το αλλάξεις, ευπρόσδεκτος είσαι, έλα και προσπάθησε, αν δεν σου αρέσει και θες να φύγεις πες μου προς τα που είσαι να σου κουνήσω το μαντήλι, κι αν θες να βλέπεις χωρίς να μιλάς, πάλι δικαίωμά σου.

Είναι όλα θέμα στάσης ζωής και επιλογών. ;)

 

Και αν αναρωτιέσαι τι μπορώ και δεν μπορώ να πω "κατά πρόσωπο" (που σημειωτέον είμαι πιο χαλαρός από τον γραπτό μου λόγο), στις 13 Ιουλίου έχουμε μπυροποσία. Έλα άμα θέλεις να τα πούμε (με όλη τη φιλική διάθεση και χωρίς καμία πρόσκληση για διαμάχη), να σου φύγει η απορία.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε ξέρω, δεν με ξέρεις, δεν έχουμε καμία διαφωνία, δεν μου αρέσει να βρίζω, δεν ξεκίνησες το thread, δεν προσέφερες τίποτα, όταν συμμετείχες, πέραν παραθέσεων στο thread το οποίο, ούτως ή άλλως ξεκίνησε ως μία στείρα αχολίαστη (εκτός και αν "το φρικιό", "ο καλύτερος" συνιστούν για σένα μουσικολογική ανάλυση των 90s) παράθεση βίντεο πάνω σε έναν γενικόλογο και ανούσιο τίτλο.

 

Ως προς για την καταχώρησή σου στο ερώτημα "Τι εστί noiz δι υμάς;", ελπίζω να μην σε στεναχωρήσω άμα σου πω ότι δεν με ενδιαφέρει καθόλου.

Αν σου αρέσει, καλώς ήρθες, αν δεν σου αρέσει και θέλεις να το αλλάξεις, ευπρόσδεκτος είσαι, έλα και προσπάθησε, αν δεν σου αρέσει και θες να φύγεις πες μου προς τα που είσαι να σου κουνήσω το μαντήλι, κι αν θες να βλέπεις χωρίς να μιλάς, πάλι δικαίωμά σου.

Είναι όλα θέμα στάσης ζωής και επιλογών. ;)

 

Και αν αναρωτιέσαι τι μπορώ και δεν μπορώ να πω "κατά πρόσωπο" (που σημειωτέον είμαι πιο χαλαρός από τον γραπτό μου λόγο), στις 13 Ιουλίου έχουμε μπυροποσία. Έλα άμα θέλεις να τα πούμε (με όλη τη φιλική διάθεση και χωρίς καμία πρόσκληση για διαμάχη), να σου φύγει η απορία.

 

δεν εστειλα αποχαιρετιστηριο μηνυμα, το που θα ξαναγραψω κατι, ειναι αλλο θεμα

 

δεν ισχυριζομαι οτι προσεφερα τιποτα φοβερο στο 90ς(χεχε), οτι εγραψε αυτος που το αρχισε και εγω που το συνεχισα ακομη χειροτερα, δεν ειναι λιγοτερο χρησιμα απο πχ τα δικα σου ποστ στο θεμα αυτο, επανηλειμενα γκρινιαζεις πασο αχρηστα ειναι των υπολοιπων…

το προβλημα μου στο ειπα παραπανω, το οτι θα εχεις φιλικη διαθεση απο κοντα  σου ειπα το ξερω, δεν το εχω απορια, το ερωτηματικο ειναι στο γιατι στο φορουμ,

 

Ως προς για την καταχώρησή σου στο ερώτημα "Τι εστί noiz δι υμάς;", ελπίζω να μην σε στεναχωρήσω άμα σου πω ότι δεν με ενδιαφέρει καθόλου.
οχι δεν με στενοχωρεις

 

να ερθω στην μπυροποσια ειναι μεγαλη περιπετεια, δεν ειμαι γειτονας,

 

δεχομαι το

δεν μου αρέσει να βρίζω,

ολα καλα  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου