Προς το περιεχόμενο

90s(xexe)


fm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρτε εδο ρε φλορι.. >:(

 

 

πόσο καιρό εδώ στο ΝΟΙΖ, ποτέ μου δε κατάλαβα τι νόημα έχουν τέτοια θέματα. ::) μπας και είμαι χαζός;

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πόσο καιρό εδώ στο ΝΟΙΖ, ποτέ μου δε κατάλαβα τι νόημα έχουν τέτοια θέματα. ::) μπας και είμαι χαζός;

Έχεις δίκιο καθότι μαλακοδώς ξεκίνησε και εξελίχτηκε ακόμα χειρότερα ως συνήθως με ατέλειωτα "θα-παραθέσω-μέχρι-θανάτου-ότι-γιουτουμποκομμάτι-γουστάρω-και-περνάει-από-τη-κούτρα-μου-μέχρι-να-ναι-το-thread-αδύνατον-να-διαβαστεί-και-κοινώς-χέστηκα-αφού-πέρα-από-μένα-κανείς-δεν-θα-τα-δει".

Αν και έχει λίγο λιγο βρει το (παρα)πάτημά του.

 

Δεν πειράζει μωρε, θα πούμε κανα δυο σαχλα να ξεκαπνίσουμε και θα πάει και αυτό για ύπνο.

 

Κι αν δεν έχει νόημα δεν (πολυ)πειράζει. Εξάλλου στο cafe με τους φίλους σου με topics agenda πήγαινες;

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο καθότι μαλακοδώς ξεκίνησε και εξελίχτηκε ακόμα χειρότερα ως συνήθως με ατέλειωτα "θα-παραθέσω-μέχρι-θανάτου-ότι-γιουτουμποκομμάτι-γουστάρω-και-περνάει-από-τη-κούτρα-μου-μέχρι-να-ναι-το-thread-αδύνατον-να-διαβαστεί-και-κοινώς-χέστηκα-αφού-πέρα-από-μένα-κανείς-δεν-θα-τα-δει".

Αν και έχει λίγο λιγο βρει το (παρα)πάτημά του.

 

Δεν πειράζει μωρε, θα πούμε κανα δυο σαχλα να ξεκαπνίσουμε και θα πάει και αυτό για ύπνο.

 

Κι αν δεν έχει νόημα δεν (πολυ)πειράζει. Εξάλλου στο cafe με τους φίλους σου με topics agenda πήγαινες;

 

 

Υπερκαλύφτηκα φίλος.. ;)

Βεβαίως με βρίσκεις σύμφωνο..

 

Είδες ο καλός λογισμός όμως; :)

blues ακούς; επιδι φιλοσ ιπε οτι το bluz ine για καλουσ αθροπουσ ;D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

>:(  >:(  >:(

 

Mπήκε θέμα με την δεκαετία - κώλυμα μου, καθότι γεννηθής το 80, (έχει και κομματάκια που δεν είχα ακούσει - οπότε χάρηκα οτι θα γνωρίσω κάτι... νέο ;D ) και η GEMA δεν με αφήνει να δώ τίποτα!! >:(  >:(

 

Υ.Γ. GEMA = η ΑΕΠΙ της γερμανίας που μπλοκάρει τα βίντεο του youtube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η GEMA δεν με αφήνει να δώ τίποτα!! >:(  >:(

 

Υ.Γ. GEMA = η ΑΕΠΙ της γερμανίας που μπλοκάρει τα βίντεο του youtube

 

Άσε και ο αδερφός μου στην Δρέσδη τα ίδια τραβάει.Άσε που παίζει και πολύ γραφειοκρατία σε ορισμένους τομείς(περισσότερο από εδώ!).Δεν είναι και τόσο τέλεια οργανωμένοι όσο φαίνονται ή μάλλον είναι απλώς σε σπαστικό βαθμό.Παίζει και πολύ spying στο πανεπιστήμιο του.Έβλεπαν κάτι φοιτητές βίντεο από διαδηλώσεις στην Αθήνα και τους το 'κοψε το φίλτρο της σχολής ξαφνικά.

 

Το καλό είναι ότι του δίδονται πραγματικές ευκαιρίες και θα αρχίσει να πληρώνεται αξιοπρεπέστατα για τα δικά του project (φυσικός είναι) χωρίς να τίθεται όρος για το αν τελικά δώσουν καρπούς.Στο ελλάντα θα έτρεχε όλη μέρα για 500 ευρά στα φροντιστήρια (το δημόσιο μας τέλειωσε) και θα έλεγε και ευχαριστώ.  >:( >:( >:(

 

offtopic αλλά με θύμισες το ξενιτεμένο αίμα μου και εσυγκινήθει  ;D

 

 

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια βιντεο δεν μπορεις να δεις Parasvag?

 

Όλα όσα έχουν αυθεντικές εκτελέσεις (πχ το primus στην κορυφή της σελίδας που μου είχε λείψει)  :-\, τα live μ' αφήνει η μαμά GEMA να τα δώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε και ο αδερφός μου στην Δρέσδη τα ίδια τραβάει.Άσε που παίζει και πολύ γραφειοκρατία σε ορισμένους τομείς(περισσότερο από εδώ!).Δεν είναι και τόσο τέλεια οργανωμένοι όσο φαίνονται ή μάλλον είναι απλώς σε σπαστικό βαθμό.Παίζει και πολύ spying στο πανεπιστήμιο του.Έβλεπαν κάτι φοιτητές βίντεο από διαδηλώσεις στην Αθήνα και τους το 'κοψε το φίλτρο της σχολής ξαφνικά.

 

Το καλό είναι ότι του δίδονται πραγματικές ευκαιρίες και θα αρχίσει να πληρώνεται αξιοπρεπέστατα για τα δικά του project (φυσικός είναι) χωρίς να τίθεται όρος για το αν τελικά δώσουν καρπούς.Στο ελλάντα θα έτρεχε όλη μέρα για 500 ευρά στα φροντιστήρια (το δημόσιο μας τέλειωσε) και θα έλεγε και ευχαριστώ.  >:( >:( >:(

 

offtopic αλλά με θύμισες το ξενιτεμένο αίμα μου και εσυγκινήθει  ;D

 

 

 

offtopic mode on:

Απο γραφειοκρατεία μη το συζητάς... εμείς καλύτερα είμαστε  ;D ! Καλή συνέχεια και στο καρντάσι σου  :D  Κι εγώ γι αυτό είμαι εδώ απλά σε άλλο τομέα (νευροεπιστήμες).

offtopic mode off  ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασες να δεις τα δικα μου βιντεο?

 

Απο τα δικά σου είμαι σε πολύ καλό ποσοστό!!! βλέπω το 55%  ;D

Συγκεκριμένα βλέπω:

2,7,8,11,12,14,15,16,17,19,22,23,24,26,28,29,30,31,33,34,35,37,38,39

Μάλλον παίζει και το γεγονός οτι τα περισσότερα απο αυτά έχουν πολύ λίγα views οπότε δεν έχουν κάνει τον κόπο να τα ελέγξουν ακόμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου